Запрошення до участі у Конкурсі

17.08.2016, 12:28

Горішньоплавнівська міська рада Полтавської області, об`єднання співвласників багатоквартирного будинка «Добровольського 77» та Програма розвитку ООН (Проект «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду-ІІІ») цією об’явою запрошують ліцензованих підрядників з доброю репутацією надати запечатані цінові пропозиції для виконання таких видів робіт у межах мікропроекту: «Капітальний ремонт системи теплопостачання, гарячого водопостачання з встановленням автоматизованого індивідуального теплопункту в житловому будинку 77 по вул. Добровольського в м. Горішні Плавні»:

-          демонтаж старого обладнання;

-          обладнання вузла комерційного обліку тепла;

-          обладнання індивідуальних теплових пунктів під`їздів;

-          прокладання та ізоляція трубопроводу опалення;

-          встановлення металевих дверей для теплових пунктів(елеваторні вузли), електрощитові, підвальне приміщення, дах;

-          роботи щодо електропостачання.

Підрядники повинні мати досвід проведення ремонтно-будівельних робіт на об’єктах подібного або вищого рівня складності.

Тендерну Документацію можна безкоштовно отримати за такими  адресами: м. Горішні Плавні Полтавської обл., вул. Добровольського, 77 кв. 25 або вул. Миру, 24, каб. 102.  Пропозиції повинні залишатися чинними впродовж 60 (шістдесяти) днів з дати розкриття Конкурсних пропозицій і повинні бути в запечатаному вигляді доставлені за адресою: м. Горішні Плавні Полтавської обл., вул. Добровольського, 77 кв. 25 або                 вул. Миру, 24, каб. 102 не пізніше ніж 13-00 08.09.2016, після чого вони будуть розкриті у присутності наявних учасників тендеру. Конкурсні Пропозиції, надані пізніше встановленого терміну, не приймаються і повертаються учасникам тендеру нерозкритими.

Зацікавлені підрядники можуть отримати додаткову інформацію за адресою, зазначеною вище, або за телефонами:  (05348) 2-64-47, (096) 9444079.