Апаратна нарада міського голови

17.08.2016, 16:28

15 серпня міський голова Дмитро Биков провів апаратну нараду для керівників структурних підрозділів Горішньоплавнівської міської ради, виконавчого комітету, комунальних підприємств, бюджетних організацій, установ, закладів.

 

У ході наради Дмитро Биков привітав команду спортивного клубу «Драгонком», яка успішно виступила у складі збірної України на чемпіонаті Європи з веслування на човнах класу «Дракон» у Римі. Уперше за всю історію континентальних змагань у цьому класі українська збірна стала абсолютним чемпіоном і виграла Кубок націй. За результатами чемпіонату Європи з веслування на човнах класу «Дракон» серед 17 країн-учасниць збірна України завоювала 12 комплектів золотих, 6 комплектів срібних і 2 комплекти бронзових нагород. До складу збірної України увійшли 11 спортсменів з міста Горішні Плавні: Тетяна Печенкіна, Олександр Ревенко, Ігор Демидов, Інна Скляр, Дмитро Крепець, Надія Городнюк, Дмитро Головацький, Олександр Саєнко, Дмитро Будзинський, Микола Будзинський, Євген Хоруженко. 6 спортсменів - працівники Полтавського ГЗК. Тренер команди - Сергій Ханчевский. Учасники наради дякували спортсменам за перемогу гучними оплесками. Дмитро Биков вручив команді пам’ятний подарунок на згадку. Очільник міста також привітав усіх присутніх на заході представників будівельних професій з Днем будівельників.

 

У ході апаратної наради обговорили суспільно-політичні події в країні, ускладнення ситуації на Сході. Міський голова повідомив, що сьогодні кількість військових, які служать за контрактом, складає близько 43,5 тис. осіб. Про це заявив міністр оборони Степан Полторак у своєму звіті про хід реформування української армії. Міністр зазначив, що сьогодні спостерігається стійка тенденція зростання кількості військовослужбовців військової служби за контрактом. Очікується, що до кінця року число військових контрактної служби збільшиться ще на 20 тис. осіб.

 

Очільник міста також повідомив, що Президент України Петро Порошенко підписав закон щодо запровадження нових пластикових внутрішніх паспортів, які почнуть видавати з жовтня 2016 року українцям з 14 років. Паспорт матиме вигляд пластикової картки з безконтактним електронним носієм. Усі інші громадяни зможуть обмінювати старі паспорти на нові за власним бажанням. Документи, видані до того, як цей закон набув чинності, будуть дійсні до закінчення передбаченого строку дії. Запровадження ID-карт як внутрішніх паспортів є однією з умов візової лібералізації з ЄС.

 

Міський голова Дмитро Биков підвів підсумки роботи управління по інвестиціях та будівництву за 8 місяців 2016 року. Поінформував про стан реалізації вагомих міських проектів. На сьогоднішній день по вул. Космонавтів, 5 швидкими темпами продовжується реконструкція приміщення колишньої бібліотеки профспілки ВАТ «Полтавський ГЗК» під житлові секції. На реалізацію проекту передбачено 1, 3 млн грн з міського бюджету. Згідно з проектом буде відбудовано 9 кімнат з санвузлами в кожній, 3 з них будуть двокімнатні. Проектом також передбачено наявність спільної кухні на кожні 3 кімнати. Після введення житла в експлуатацію заїхати в реконструйовані секції запропонують спеціалістам бюджетної сфери, які вкрай необхідні місту, особам льготної категорії населення. Готовність об’єкту становить 40 %.

 

Ведуться дорожні роботи з облаштування тротуару вздовж вулиці Портової до вантажного порту ПрАТ «Полтавський ГЗК». Саме цим маршрутом щоденно йде велика кількість містян на роботу й з роботи на комбінат, інші підприємства. Його довжина складе близько 1 км, ширина – від 3,75 м до 1,5 м. Підрядники обіцяють, за умови сприятливих погодних умов, завершити роботи до 01 жовтня. З міського бюджету на реалізацію проекту виділено 896 тис. грн. Наразі виконано більше ніж 30% робіт.

 

Уведено в експлуатацію мережі зливової каналізації по вул. Горького, які вже встигли пройти випробування зливовими дощами.

 

За звітний період здійснено великий об’єм робіт з освітлення вулиць мікрорайонів приватної забудови. На тижні відбудеться приєднання електроустановок по об’єктах освітлення в мікрорайоні Низи. На облаштування освітлення в мікрорайоні Піддубне з міського бюджету виділено 1,2 млн грн. До листопада планують встановити 105 опор зі світильниками.

 

У планах - реконструкція дороги з облаштуванням твердого покриття по вул. Лиманній. Загальна вартість проекту складає 3 млн грн, з міського бюджету вже виділено 1 млн грн. Планують закінчити ремонт ділянки дороги вул. Озерної від вул. Соборної. Високий відсоток готовності має проект з благоустрою території міської лікарні: облаштування дорожнього покриття, тротуарів, карманів для машин та освітлення.

 

За кошти обласного бюджету буде оголошено тендер на проведення ремонту ділянку дороги від вул. Конституції до готелю «Славутич». Розпочали роботи з будівництва громадського туалету на набережній міста.

 

Продовжується впровадження пілотного довгострокового проекту з термомодернізації ДНЗ «Золота рибка». Наразі, у дитячому садочку утеплено стіни, здійснено заміну вікон та дверей, встановлено новий тепловий повітряний насос на систему гарячого водопостачання. Розпочали роботи з заміни фізично застарілих опалювальних приладів і трубопроводів системи опалення. Впровадження енергозберігаючих заходів сприятиме значній економії бюджетних коштів, наблизить умови роботи закладу до європейських стандартів.

 

Очільник Горішніх Плавнів повідомив, що майже 10 млн грн має отримати до кінця року місто Горішні Плавні з Державного фонду регіонального розвитку на будівництво мереж водопостачання мікрорайону Золотнишине у м. Горішні Плавні.

 

З 01 вересня у ДСОЦ «Горизонт» на заміну старого, 40-річного за віком, спортивного майданчика з гумовим покриттям розпочнуться роботи з капітального будівництва нового сучасного спортивного майданчика зі штучним покриттям. На реалізацію проекту виділено 1,5 млн грн з міського бюджету. За кошти екологічного фонду в ДСОЦ «Горизонт» буде впроваджено автономну каналізаційну систему, що здійснює самоочистку каналізаційних стоків. Очищену воду будуть використовувати для поливу зелених насаджень.

 

Міський голова Дмитро Биков також зазначив, що в 2016 році значні кошти з міського бюджету на розвиток отримали заклади естетичного виховання: 300 тис. грн – Централізована бібліотечна система на заміну енергозберігаючих вікон; 400 тис. грн – ПСМНЗ «Дитяча музична школа» на ремонтні роботи; 300 тис. грн – ПСМНЗ «Дитяча художня школа» на ремонт та нову комп’ютерну техніку. У новому навчальному році юні художники будуть опановувати мистецькі вершини за допомогою сучасної техніки: дизайнерських комп’ютерів та планшетів.

 

Очільник міста повідомив - за кошти міського бюджету оновлюються меблі у відділеннях міської лікарні, закуплено ліжка з матрацами, надліжкові столики. У медичних закладах ведеться активна підготовка до нового опалювального сезону. За кошти міського бюджету ремонтують магістральний водогін холодної води, магістральний водогін гарячої води, мережі опалення. Впроваджується проект з капітального ремонту санвузлів хірургічного відділення, дитячого соматичного відділення. Санвузол у поліклініці «Медичний цент ПМСД» буде облаштовано на 1 поверсі з урахуванням потреб людей з обмеженими можливостями. Дмитро Биков нагадав, що вжито усіх заходів щодо прискорення процесу отримання міськими лікувально-профілактичними закладами вакцин від сказу. По факту до міської лікарні надійшло 90 доз вакцини для профілактики сказу. Мешканцям, які постраждали від укусів тварин і не надали довідки про їх стан, як і належить, проводять щеплення у травматологічному відділенні міської лікарні. У вересні очікується на прибуття ІІ партії вакцин від сказу.

 

Міський голова озвучив результати ЗНО випускників міста. Відзначив роботу директора ЗОШ І-ІІІ ступенів № 6 Віри Усатенко та педагогічного колективу.

 

Заслухали доповідь військового комісара Комсомольського районного військового комісаріату, підполковника Едуарда Марченка про підсумки роботи з питань чергового призову весна–літо 2016 року, комплектування військ військовослужбовцями за контрактом станом на 15.08.2016.

 

Начальник культури і туризму Ірина Зеленська анонсувала культурно-масові заходи, які пройдуть у місті з нагоди Дня Державного Прапору України та Дня Незалежності України. Звернулася до керівників підприємств, закладів та установ міста з проханням до 22 серпня прикрасити фасади будівель державними прапорами і символікою. Запросила всіх взяти участь 24 серпня о 16.00 у загальноміському параді вишиванок, о 19.50 - відвідати урочистості та концерт українського естрадного співака, заслуженого артиста України Віталія Козловського, що відбудуться на Театральній площі.