Пленарне засідання сесії Горішньоплавнівської міської ради

18.08.2016, 12:04

16 серпня за головування міського голови Дмитра Бикова відбулася чотирнадцята сесія Горішньоплавнівської міської ради Полтавської області сьомого скликання. На пленарному засіданні міські депутати вперше голосували за допомогою автоматизованої електронної системи голосування «РАДА-В». Міський голова зазначив, що ця сучасна система дозволить підвищити рівень відкритості та прозорості органів самоврядування, рівень відповідальності депутатів. Зареєструвалися 32 депутати з 35 наявних за списком. У роботі сесії взяли участь депутати обласної ради, помічники-консультанти місцевих депутатів.

 

Міський голова представив нового керівника Центру допомоги учасникам АТО – Вадима Житника, побажав йому плідної роботи.

 

У ході засідання депутати Горішньоплавнівської міської ради розглянули фінансові питання. Заслухали в.о. начальника фінансового управління Аллу Говорун про внесення змін до показників міського бюджету на 2016 рік. Затвердили звіт про виконання міського бюджету за І півріччя 2016 року та Програму управління боргом міського бюджету м. Горішні Плавні  на 2016 рік.

 

Опрацювали питання житлово-комунального господарства:

1.  Про внесення змін до Програми розвитку житлово-комунального господарства міста Горішні Плавні на 2016 рік.

2.  Про внесення змін до Програми фінансової підтримки комунальних підприємств та здійснення внесків до їх статутних капіталів на 2016 рік.

3.  Про внесення змін до Програми сприяння створенню і підтримки об’єднань співвласників багатоквартирних будинків м. Комсомольська на 2015-2017 роки.

4.  Про внесення змін до додатку Програми охорони довкілля, раціонального використання природних ресурсів та забезпечення екологічної безпеки в місті Горішні Плавні на 2016-2020 роки.

5.  Про прийом-передачу до статутного фонду готелю «Славутич» витрат, пов’язаних з капітальним ремонтом об’єкта комунальної власності.

 

Заслухали Михайла Кривошапка – в.о. начальника управління по інвестиціях та будівництву, про внесення змін до Програми будівництва та реконструкції об’єктів комунальної власності міста Комсомольська на 2016 рік. Внесли зміни у додаток до рішення п’ятої сесії сьомого скликання від 26 січня 2016р. «Про прийом-передачу майна КП «Міськсвітло» Комсомольської міської ради на баланс Управління по інвестиціях та будівництву Комсомольської міської ради Полтавської області».

 

Депутати міської ради ухвалили проекти рішень щодо перейменування медичних закладів у зв’язку зі зміною назви міста, затвердили їх статути в новій редакції. 

 

Опрацювали низку організаційних питань:

1.Про внесення змін до Регламенту Комсомольської міської ради Полтавської області.

2.  Про Горішньоплавнівську міську ланку територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту Полтавської області.

3.  Про затвердження Положення про порядок розгляду електронних петицій, адресованих Горішньоплавнівській міській раді Полтавської області.

4.  Про внесення змін до Програми соціально-правового захисту дітей на 2011-2016 роки.

 

Заступник міського голови Надія Угнічева прокоментувала проект рішення «Про ліквідацію  Центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Горішньоплавнівської міської ради Полтавської області». Зазначила, що з метою раціонального використання людських ресурсів, усунення дублювання повноважень соціальними службами, підвищення якості соціальних послуг запропоновано з 01.11.2016 ліквідувати Центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді. Повноваження щодо соціальної роботи з сім’ями, дітьми та молоддю, які перебувають у складних життєвих обставинах та потребують сторонньої допомоги, будуть передані у службу у справах дітей. Повноваження щодо соціальної підтримки учасників АТО та внутрішньо переміщених осіб, організації надання їм допомоги - управлінню соціального захисту населення Горішньоплавнівської міської ради Полтавської області. За рахунок скорочення адміністративно-управлінських одиниць пропонується збільшити кількість фахівців з соціальної роботи на 2 одиниці, що дасть можливість покращити якість надання послуг населенню. Також, шляхом реорганізації відповідних підрозділів створити службу у справах дітей, сім’ї та молодіжної політики виконавчого комітету Горішньоплавнівської міської ради Полтавської області. З 01.11.2016 у відділ грошових виплат та компенсацій управління соціального захисту населення планується ввести додатково дві посади головних спеціалістів, які вкрай необхідні, для забезпечення безперебійного надання послуг населенню. Кількість відвідувачів в УСЗН, які бажають отримати субсидію, збільшилась майже в 4 рази. Весь цей час кількість спеціалістів залишалася незмінною.

 

Заслухали доповідь начальника відділу кадрового забезпечення Ганни Кириченко про оптимізацію і затвердження загальної структури виконавчих органів міської ради та їх чисельності. Ганна Кириченко прокоментувала, що з метою оптимізації загальної структури апарату виконкому та виконавчих органів міської ради, усунення дублювання їх повноважень, раціонального використання матеріальних, фінансових та людських ресурсів пропонується об’єднати відділ фізичної культури і спорту та відділу культури і туризму, скоротити адміністративно-управлінські одиниці, підсилити напрям фізичної культури і спорту 2 додатковими спеціалістами. Депутати міської ради висловили свої думки стосовно питання оптимізації загальної структури виконавчих органів, після обговорення питання ухвалили проект рішення.

 

У ході пленарного засідання розглянули питання економічного розвитку та ресурсів, поновлення прав користування земельними ділянками, архітектури і містобудування.

 

Директор департаменту житлово-комунального господарства Петро Василюк доповів про результати застосування біопрепарату «Алерго STOP амброзія» на території міста, презентував фотозвіт.

 

По завершенню сесії міський голова Дмитро Биков запросив депутатів міської ради 24 серпня долучитися до заходів з відзначення Дня Незалежності України, що заплановані біля центральної публічної бібліотеки, пам’ятника Т.Г. Шевченку, на Театральній площі.