Діти з багатодітних родин отримали канцелярські набори до нового навчального року

19.08.2016, 11:07

18 серпня в великій залі Горішньоплавнівської міської ради відбулася урочиста зустріч представників органів місцевого самоврядування та багатодітних родин міста, які виховують 5 та більше дітей.

У ході зустрічі секретар Горішньоплавнівської міської ради Сергій Дорота, заступник міського голови Надія Угнічева вручили дітям з багатодітних родин канцелярські набори з нагоди нового навчального року. Привітали дітей та дорослих із початком нового навчального року, побажали усім здоров’я, успіхів, добробуту й родинного затишку.

Уже стало доброю традицією проводити такі зустрічі напередодні Дня знань. З 2007 року в рамках міської програми розвитку та підтримки сім’ї, охорони материнства та дитинства влада передбачає кошти на придбання канцтоварів до нового навчального року для сімей, які виховують 5 та більше дітей. Таких багатодітних родин у місті 13, у них виховуються 75 неповнолітніх дітей, з них - 65 школярі. Цьогоріч з міського бюджету на придбання канцелярських товарів для 13 багатодітних родин, у яких виховують 5 і більше дітей, витрачено 18,8 тис. грн.

Захід організовано з ініціативи міської влади відділом у справах сім’ї та молоді (керівник – Тетяна Оробченко).