З днем народження, стадіоне!

21.10.2010, 13:15

altДовгоочікувана подія для багатьох комсомольчан відбулася в суботу 16 жовтня. Відновив свою роботу стадіон "Гірник".

Урочистості розпочалися марш-парадом юних спортсменів міста.

Велосипедисти з прапорам України, Полтавщини і Комсомольська очолили колону представників трьох ДЮСШ, спортивного клубу "Сила і грація", футбольного клубу "Гірник-Спорт", обласної Федерації карате і кабудо. Стоячи вітали глядачі спортсменів і їхніх наставників, які своїми досягненнями прославили і продовжують прославляти наше місто. Виступ колективу "Джаз-модерн Рема" майстер-класи з баскетболу, бадмінтону, боксу, футболу і карате.

Оплесками подякували присутні ветеранам спорту, які були у витоків спортивного руху Комсомольська, за їхню багаторічну і сумлінну працю.

altПочесне право провести церемонію відкриття було надане міському голові С.А. Супруну. У своєму виступі він наголосив, що завдяки економічній стабільності міста, ми маємо можливість вводити в дію об'єкти, такі як спортивний майданчик відкритого типу (стадіон "Гірник"). Адже свого часу це було основне місце проведення свят і спортивних змагань. "І сьогодні, в наш 50-річний ювілей, мені приємно оголосити, що нам вдалося реконструювати стадіон і подарувати кожному комсомольчанин можливість оздоровлення, занять фізкультурою і спортом. Я дякую першопрохідцям, ветеранам спорту, спортсменам, які звеличили Комсомольськ своїми здобутками. Я бажаю всім міцного здоров'я, а молодим спортсменам примножувати спортивну славу міста", - сказав міський голова. Сергій Андрійович запросив заслуженого працівника фізкультури і спорту А.К. Шафоростова разом з ним перерізати символічну червону стрічку (на фото). Оплески, вигуки, повітряні кульки, які підняли в небо плакат "З днем народження, стадіон "Гірник", символізуючи початок нового життя спортивного об'єкта. Символічний ключ від стадіону міський голова вручив юним спортсменам Комсомольська. З вітальним словом виступив і начальник відділу з фізичної культури та порту В.В. Подрезан.

Першим обновили нове, покриття доріжок стадіону спортсмени відділення триатлону і велоспорту ДЮСШ №1, які провели показові виступи у гонці з вибуванням. А далі на футбольному полі відбувся матч між ветеранами футбольної команди "Гірник" і командою ветеранів м. Комсомольська, у якому перший удар по м'ячу зробив міський голова С.А. Супрун.

І хоча до 100% завершення робіт ще треба час і кошти, вже сьогодні стадіон "Гірник" відкритий для комсомольчан.

Раїса МАТУСЕВИЧ