Реалізовано низку проектів з благоустрою території міської лікарні

22.08.2016, 08:17

Днями міський голова Дмитро Биков перевірив результати впровадження ряду міських проектів з благоустрою території міської лікарні. Участь у виїзній нараді також взяли секретар Горішньоплавнівської міської ради Сергій Дорота, директор ДЖКГ Петро Василюк, в.о. начальника УПіБ Михайло Кривошапка, директор КП «Міськсвітло» Василь Михайлик, заступник начальника УОЗ, начальник аналітичного відділу Віктор Дудник.

 

Очільник міста прокоментував: «Сьогодні ми поставили крапку в реалізації низки проектів з благоустрою території міської лікарні, у ході яких здійснили реконструкцію проїздів з облаштуванням карманів для парковки, розширили проїжджу частину, збудували тротуари для пішоходів, облаштували освітлення території».

 

Роботи розпочали в минулому році та виконували поетапно. З міського бюджету витрачено близько 2,5 млн грн. Дмитро Биков відзначив, що тротуар біля дитячого соматичного відділення збудовано на прохання першопрохідників. Кошти на його будівництво виділив Благодійний фонд «Полтавського гірничо-збагачувального комбінату».

 

Міський голова зазначив, що результатами роботи задоволений. Сьогодні на території міської лікарні вдалося забезпечити нормальний та безпечний рух автомобілей та пішоходів, освітити територію в темний час доби, чим безумовно забезпечити комфорт відвідувачам та працівникам лікарні. Відповідно до проекту встановлено 10 антикорозійних оцинкованих опор та 12 світлодіодних енергозберігаючих світильників. Постачальником світильників став український виробник, який дав на них 10 років гарантії. Роботи з монтажу системи освітлення виконало КП «Міськсвітло» власними силами.