ПРОМІС відкриває нові горизонти

22.08.2016, 14:31

У другій декаді серпня за участі міського голови Дмитра Бикова в малому залі міськвиконкому відбулося засідання робочої групи з розробки програми просування продукції міста Горішні Плавні на зовнішні ринки в рамках Проекту міжнародної технічної допомоги «Партнерство для розвитку міст» (ПРОМІС).

 

У роботі засідання взяли участь: перший заступник міського голови Олександр Чуприна, голова робочої групи з розробки програми просування продукції міста Горішні Плавні на зовнішні ринки, заступник міського голови Юрій Муха, муніципальний координатор впровадження Проекту від м. Горішні Плавні, директор департаменту економічного розвитку та ресурсів Ольга Овчиннікова, члени робочої групи, представники бізнесу, експерти Проекту ПРОМІС: головний експерт з питань розвитку бізнесу Валерій Кокоть, консультант Проекту Віталій Тихонович та регіональний координатор Проекту в Полтавській області Ірина Дудка, ЗМІ.

 

На початку засідання міський голова Дмитро Биков зазначив, що ідея просування на зовнішні ринки товарів, вироблених в нашому місті, народилася під час робочих зустрічей. «Я вдячний Проекту, що підтримав нашу ініціативу, представникам бізнесу, які підключилися до її реалізації. Упевнений, що їх досвід і знання будуть спрямовані на те, щоб запрацювали пілотні проекти для малого та середнього бізнесу і стали яскравим прикладом того, як можна створити нові робочі місця, розширити перелік послуг і виробництво товарів, підвищити їх якість і конкуренцію, а головне - залучити інвестиції й вийти на нові зовнішні ринки реалізації продукції», - підкреслив очільник міста й закликав присутніх до ділових партнерських відносин.

 

Учасники засідання погодили дорожню карту з розробки програми, а експерти з розвитку бізнесу Проекту ПРОМІС запропонували підприємцям міста заповнити анкети, аналіз яких дозволить зібрати необхідну інформацію для створення експортного профілю міста.

 

Головний експерт з розвитку бізнесу Проекту ПРОМІС Валерій Кокоть визначив основні завдання експертів, акцентував увагу на розробці плану конкретних заходів і проектів, які необхідно реалізувати. «На цьому шляху ми плануємо використовувати не тільки ресурси даного проекту, але й ресурси інших проектів і міжнародних донорів, зокрема програми ЄС з досліджень та інновацій «Горизонт-2020» і COSME (здійснення реформ щодо поліпшення бізнес-клімату)», - повідомив Валерій Кокоть.