У місті відкрито перегони з вітрильного спорту за Кубок України Асоціації класу «Фінн»

25.08.2016, 15:15

25 серпня у міському яхт-клубі за участі секретаря Горішньоплавнівської міської ради Сергія Дороти відкрито перегони з вітрильного спорту за Кубок України Асоціації класу «Фінн».

 

На заході були присутні директор ДЮСШ № 3 Анатолій Шафоростов, заступник директора ДЮСШ № 3 Людмила Омельянець, тренер вітрильного спорту ДЮСШ № 3 Віталій Васильєв, головний суддя змагань – суддя І категорії Андрій Голотов.

 

У місті Горішні Плавні всеукраїнський чемпіонат з вітрильного спорту проводиться вперше. У ньому взяли участь 14 спортсменів з різних міст України: Одеси, Харкова, Києва, Дніпропетровська, Вижгорода, Горішніх Плавнів. Змагання триватимуть 3 дні. 

 

Секретар Горішньоплавнівської міської ради Сергій Дорота від імені депутатів міськради привітав учасників з початком перегонів, побажав їм успіхів, легкої води та попутного вітру. У ході урочистої церемонії відкриття змагань право підняти прапор надали бронзовому призеру чемпіонату світу, шестикратному чемпіону України в класі «Фінн», майстру спорту міжнародного класу Андрію Гусенку.

 

Виступив головний суддя змагань Андрій Голотов, оголосив умови участі в чемпіонаті, побажав усім удачі та чесної боротьби.   

 

Тренер вітрильного спорту ДЮСШ № 3 Віталій Васильєв зазначив, що у нашому місті активно розвивається вітрильний спорт. Наш земляк Ярослав Кучеров увійшов до збірної України. Участь у цих змаганнях візьмуть 2 спортсмени з Горішніх Плавнів – брати Марцінковські. Відзначив, що вітрильний спорт входить в число аристократичних видів спорту. Це не тільки красивий, видовищний, але й дорогий та стратегічно складний вид спорту, що вимагає серйозної фізичної підготовки, витривалості, мужності, прагнення до перемоги.