Вітаємо призерів та учасників Олимпіади!

26.08.2016, 11:31

Від щирого серця вітаємо з бронзовими нагородами призерів літніх Олімпійських ігор 2016 року Дмитра Янчука, Тараса Міщука та їх тренера Миколу Мацапуру!

 

Олімпійські ігри - це свято спорту, демонстрація сили, швидкості, витривалості, стійкості людського духу, сили характеру. Це найважливіша подія в житті будь-якого спортсмена, коли на нього покладені надії всієї країни. Кожен викладається по повній, крок за кроком вписуючи свою історію перетворення в хронологію великих спортивних перемог.

 

Мешканці міста, області та всієї України уважно стежили за вашими виступами, переживали та бажали перемоги. Мільйони людей бачили, як самовіддано і на якій межі сил ви відстоювали спортивну честь країни. У вас були досить сильні суперники, але Олімпійські ігри - це вершина, яку штурмують тільки найсильніші спортсмени.

 

Перемоги даються непросто, але той, хто піднімається на п’єдестал пошани, гідний найвищої поваги.

 

Ми пишаємося вашою перемогою і здобутими нагородами, які возвеличують нашу країну, бажаємо вам незмінно високих результатів, життєвої наснаги, щастя і міцного здоров’я. Окрім того, ми віримо, що цей високий спортивний доробок стане вагомим підґрунтям для майбутніх перемог.

 

З повагою, засновники Благодійного фонду «ПГЗК» народний депутат України Костянтин Жеваго та голова правління ПрАТ «Полтавський ГЗК» Віктор Лотоус