В аеропорту «Бориспіль» відбулася урочиста зустріч українських олімпійських призерів

26.08.2016, 11:42

Сьогодні вночі в аеропорту «Бориспіль» відбулася урочиста зустріч українських олімпійців, які повернулися з Ріо-де-Жанейро.

Олімпійським чемпіоном у Ріо у змаганнях з веслування на каное на дистанції 200 метрів став Юрій Чебан, бронзовим призером з веслування на каное-двійках на дистанції 1000 метрів - дует Дмитро Янчук (м. Горішні Плавні)-Тарас Міщук (м. Львів). Наш спортсмен Павло Алтухов у напруженій боротьбі здобув 4 місце. Дует Дмитро Янчук-Тарас Міщук, спортсмен Павло Алтухов тренуються у місті Горішні Плавні, їх особистим наставником є майстер спорту СРСР, заслужений тренер України, старший тренер національної збірної команди України з веслування на каное Микола Мацапура. Наш спортсмен з тріатлону Іван Іванов (м. Горішні Плавні) взяв участь в XXXI Літніх Олімпійських іграх у Бразилії, де виявив мужність та волю до перемоги.

Переможців зустрічали під музичний супровід військового оркестру з квітами, плакатами, короваєм віце-президент НОК України, перший заступник Міністра молоді та спорту України Ігор Гоцул, виконавчий директор відділення НОК України в місті Горішні Плавні Микола Шишліков, міський голова Дмитро Биков, секретар Горішньоплавнівської міської ради Сергій Дорота, керівництво та представники Збройних Сил України, спортивних товариств, Федерації, близькі та рідні, багаточисленна армія вболівальників, ЗМІ.

Тріумфатори були приємно здивовані такому теплому прийому, подякували усім присутнім за підтримку, відповіли на запитання журналістів, не приховуючи радості від досягнення таких високих олімпійських результатів.

Наставники медалістів, особистий тренер Юрія Чебана В'ячеслав Сорокін та тренер дуету Янчук-Міщук Микола Мацапура (м. Горішні Плавні), зізналися, що неймовірно щасливі за своїх спортсменів, відзначили, що їх підопічні заслужили на ці медалі, бо вони - справжні бійці.

На Олімпійських іграх 2016 українська збірна завоювала 11 медалей: 2 золоті, 5 срібних, 4 бронзових і посіла 31 загальнокомандне місце.

За матеріалами сайту http://noc-ukr.org