День енергозбереження у ДСОЦ «Горизонт»

26.08.2016, 17:08

25 серпня за участі першого заступника міського голови Олександра Чуприни в дитячому спортивно-оздоровчому центрі «Горизонт» відбувся незвичний тематичний захід – День енергозбереження.

 

Захід проведено ДЖКГ у рамках співпраці з проектом GIZ «Енергоефективність у громадах» з метою підвищення рівня інформованості населення в галузі енергозберігаючих технологій, формування у підростаючого покоління стійких навичок до енергозбереження, скорочення споживання енергії в школах і в сім'ях.

 

Тема енергозбереження є вкрай важливою для нашої держави. Підвищення енергоефективності на місцях є необхідною умовою енергетичної безпеки та ощадливого використання енергії. Оздоровчий центр «Горизонт» є одним з перших закладів в Полтавській області, який активно вирішує проблеми енергозбереження за рахунок використання альтернативних джерел енергії. «Горизонт» сьогодні є єдиним оздоровчим центром, де застосовуються сонячні колектори для підігріву води.

 

З нагоди Дня енергозбереження у ДСОЦ «Горизонт» проведено тематичний день, протягом якого діти брали активну участь у семінарах та колоквіумах з питань енергозбереження, творчих конкурсах.

 

Діти старших та середніх загонів підготували доповіді з даного питання, запропонували свої проекти щодо більш ефективного використання електроенергії. Протягом дня кожен загін відвідав майданчик з сонячними колекторами, а також отримав унікальну можливість зазирнути до технічних приміщень, куди зазвичай вхід для дітей та більшості персоналу суворо заборонено. Діти молодших загонів взяли участь у конкурсі плакатів та малюнків на енергозберігаючу тематику. За підсумками дня діти здобули багато корисних знань і до того ж пішли із заходу із солодкими призами, отриманими від проекту GIZ «Енергоефективність у громадах».