Сучасний хірургічний набір від найвідомішої у світі компанії «Karl Storz» відкриє можливості мікрохірургії в оториноларингології

29.08.2016, 11:56

25 серпня міський голова Дмитро Биков, секретар Горішньоплавнівської міської ради Сергій Дорота відвідали хірургічне відділення міської лікарні, де вручили лікарю оториноларингологу Олені Омельченко довгоочікуваний сучасний найкращий у світі хірургічний набір інструментів від німецького виробника компанії «Karl Storz».

Міський голова зазначив, що новий хірургічний набір інструментів придбали з метою покращення якості проведення хірургічних операцій у сфері оториноларингології. Його вартість – 80 тис. грн. Кошти на необхідні інструменти виділив Благодійний фонд «Полтавського гірничо-збагачувального комбінату». Дмитро Биков повідомив, що у минулому році завдяки фінансовій підтримці Благодійного фонду «Полтавського гірничо-збагачувального комбінату» придбали сучасне операційне крісло та ріноскоп. Зазначив, що з метою покращення якості лікування пацієнтів, які страждають на ЛОР захворювання, на постійну роботу в місто запросили компетентного лікаря оториноларинголога Олену Омельченко. З появою професіонала з питань оториноларингології, в досвідчених руках якого будуть нові інструменти та медичне обладнання, якість лікування містян значно підвищиться. Хворим вдасться уникнути додаткових фінансових розтрат та незручностей, пов’язаних з дорогою та проживанням в іншому місті.

Лікар Олена Омельченко висловила вдячність міському голові Дмитру Бикову за сприяння, народному депутату України Костянтину Жеваго, голові правління ПрАТ «Полтавський ГЗК» Віктору Лотоусу за вагому фінансову допомогу. Олена Омельченко прокоментувала: «Новий хірургічний набір відкриє можливості мікрохірургії в оториноларингології, коли оперативне втручання здійснюється через природні отвори без додаткового травмування тканин. Пацієнти нашого міста зможуть отримати швидку, якісну лікарську допомогу в Горішніх Плавнях. Раніше операції такого типу робили тільки в обласній лікарні. Сьогодні ж таку можливість відкрито в Горішніх Плавнях. Три міських пацієнти потребують таких операцій».

 

До відома:

Історія розвитку компанії «Karl Storz» почалася в 1945 році, в місті Туттлінген (Німеччина), з виготовлення ЛОР-інструментів її засновником Карлом Шторцем, який справив великий вплив на розвиток сучасної ендоскопії. Це ім'я вже давно стало широко відомим у даній галузі медицини.

 

Основною спеціалізацією компанії «Karl Storz» (Карл Шторц) є виробництво якісних інструментів і високотехнологічного устаткування для ендоскопічних втручань. Застосування ендоскопічних методик відрізняється найменш травматичним впливом на пацієнта при діагностиці та оперативних втручаннях.