Апаратна нарада міського голови

30.08.2016, 08:17

29 серпня за головування міського голови Дмитра Бикова відбулася апаратна нарада керівників структурних підрозділів міської ради, виконавчого комітету, комунальних підприємств, бюджетних установ, закладів, організацій.

 

Міський голова підсумував важливі події минулих двох тижнів. Подякував усім службам, які взяли участь в організації та проведенні урочистостей з нагоди 25 річниці незалежності України.

 

Прокоментував заходи з вшанування олімпійців, які відбулися 26 серпня на Театральній площі міста. Громада віншувала спортсменів з Горішніх Плавнів, які повернулися з Олімпіади в Ріо-де-Жанейро: майстра спорту міжнародного класу, члена національної збірної команди України з тріатлону, учасника Олімпіади в Ріо-де-Жанейро Івана Іванова; майстра спорту міжнародного класу, члена національної збірної України, спортсмена веслувального клубу «Гірник» Павла Алтухова, який посів 4 місце в гонках з веслування на каное на 1000 метрів; майстра спорту міжнародного класу, члена національної збірної України, спортсмена веслувального клубу «Гірник», бронзового призера 31 Літніх Олімпійських ігор у Ріо-де-Жанейро у веслуванні на каное – Дмитра Янчука, а також Заслуженого тренера України Миколу Івановича Мацапуру. У ході урочистостей міський голова Дмитро Биков вручив олімпійцям у подарунок ключі від квартир.

 

Заслухали звіт директора ДЖКГ Петра Василюка про хід робіт з реконструкції каналізаційного колектора по проспекту Героїв Дніпра.

 

Дмитро Биков поінформував про стан підготовки навчальних закладів до нового навчального 2016-2017 року. Міський голова підсумував, що на капітальні ремонти навчальних закладів у рамках підготовки до нового навчального року з міського бюджету витрачено близько 6 млн грн. У дитячих садочках «Дзвіночок», «Дюймовочка», «Золота рибка», «Чебурашка» виконано капітальні ремонти харчоблоків, у ДНЗ «Горобинка» - капітальний ремонт 3 санвузлів, у ДНЗ «Попелюшка» - ремонт санвузлів та інженерних мереж системи опалення. За кошти Благодійного фонду «Полтавського гірничо-збагачувального комбінату» (700 тис. грн) у ДНЗ «Горобинка» завершуються роботи з реконструкції системи опалення. У рамках співпраці з GIZ у ДНЗ «Золота рибка» виконано реконструкцію системи гарячого водопостачання з установленням теплових повітряних насосів. Здійснюється повна реконструкція системи опалення. Міський голова відзначив, що в новий опалювальний період 2016-2017 років два міських дитячих садочки «Горобинка» та «Золота рибка» увійдуть із оновленими системами опалення, які виконано згідно з новими технологіями та принесуть економію бюджетних коштів. Протягом літа вдалося реалізувати останній етап великого багаторічного проекту щодо заміни у всіх міських школах старих вікон на сучасні енергозберігаючі металопластикові, реалізованого за кошти Благодійного фонду «Полтавського гірничо-збагачувального комбінату», міського бюджету. У СЗОШ І-ІІІ ступенів № 4 та ЗОШ І-ІІІ ступенів № 6 встановили нові металопластикові вікна, у СЗОШ І-ІІІ ступенів № 3 облаштували відкоси. У ЗОШ І-ІІІ ступенів № 1 відремонтували систему опалення, ведуться підготовчі роботи з облаштування нового кабінету робототехніки. У ЗОШ І-ІІІ ступенів № 2 відремонтували покрівлю та інженерні мережі. У СЗОШ І-ІІІ ступенів № 4 здійснили капітальний ремонт кабінету англійської мови, у ЗОШ І-ІІІ ступенів № 6 провели герметизацію швів та утеплення стін, здійснили капітальний ремонт санвузлів з урахуванням потреб інвалідів.

 

Очільник міста зазначив, що закінчився період літнього оздоровлення дітей. За літо в ДСОЦ «Горизонт» відпочило та оздоровилося 1812 дітей. Особливою увагою охоплено дітей пільгових категорій населення. 14 дітей, батьки яких мають статус ліквідаторів аварії на ЧАЕС, забезпечено оздоровленням в КП ДСОЦ «Горизонт» на 100% за рахунок міського бюджету (65 тис. грн). Протягом літнього періоду оздоровлено 155 дітей працівників бюджетної сфери. З міського бюджету на це витрачено 412 тис. грн, з обласного бюджету - 94 тис. грн. У пришкільних і спортивних таборах відпочило 1145 дітей. З міського бюджету витрачено 221 тис. грн.

 

Міський голова поінформував присутніх, що традиційно з нагоди Дня знань з міського бюджету матеріально підтримали дітей з багатодітних родин, у яких виховуються 5 та більше дітей. 13 сім’ям,у яких виховується 75 дітей, вручили набори канцтоварів для школи (189 тис. грн).