Привітання міського голови!!

29.09.2010, 09:18

Шановні комсомольчани!

1 жовтня в нашій державі відзначається День людей похилого віку та День ветерана, що засвідчує глибоку повагу і цивілізоване ставлення українського суспільства до найстарших представників громади, які закладали матеріальну базу незалежної держави, є носіями кращих трудових традицій та наших духовних скарбів.

Глибока повага до батьків в родині, до старшого покоління загалом є ментальною рисою українців. Тож і ставлення до літніх людей завжди було визначальним критерієм оцінки гуманності і зрілості суспільства. Нині Президенту України, Уряду нашої держави, місцевій владі необхідно докласти чимало зусиль, щоб у повній мірі забезпечити соціальні гарантії пенсіонерів, щоб турбота про літніх людей стала нормою нашого повсякденного життя.

Без сумніву є те, що для більшості із нас прийде той час, який ми називаємо осінню. Звичайно, ми захочемо мати її з теплом, повагою і ласкою. І щоб стала вона саме такою, будьмо уважнішими до людей похилого віку. Можливо, колись і до нас повернеться ця доброта й увага від майбутніх поколінь.

У нашому місті діє територіальний центр соціального обслуговування «Калина», головним завданням якого є надання у Комсомольську та селах Дмитрівської сільської ради дієвої допомоги самотнім людям похилого віку та інвалідам. На базі центру у 2008 році було відкрито відділення «Соціального офісу», де створена електронна картотека відвідувачів, в яку занесені всі дані про клієнта. За останній період відділенням соціальної допомоги вдома обслуговано 499 підопічних, відділенням соціально-побутової адаптації – 1981 особа, відділенням соціально-медичних послуг – 1398 0сіб, відділенням надання натуральної та грошової допомоги – 1688 відвідувачів. Цій категорії населення надається грошова та натуральна допомога за рахунок бюджетних та позабюджетних коштів, місцеві органи влади працюють над покращанням матеріально-побутових умов їх життя.

Звертаючись сьогодні до людей старшого покоління, висловлюю їм щиру повагу й глибоку вдячність за неоцінений вклад у справу розбудови нашої держави, високу громадянську свідомість і розуміння. Переконаний, що керівники підприємств, установ, організацій, комерційних структур, політичних, громадських та благодійних організацій щоденно виявлятимуть до літніх людей притаманні нашим краянам доброту і чуйність, робитимуть усе можливе для покращення умов їхнього життя та побуту.

Від імені виконкому Комсомольської міської ради, особисто від себе висловлюю щиру повагу та глибоку вдячність вам, шановні наші батьки, дорогі ветерани, діти війни за важливий внесок у розбудову нашої держави, високу громадянську свідомість, розуміння і толерантність, за все, що зроблено вами заради спільного майбутнього. В усьому, до чого торкнулися ваші руки, залишилася частка вашої душі. Та й власним життям ми завдячуємо вам.

Здоров’я, щастя і добра вам!

З повагою, міський голова Сергій Супрун