Перевірка готовності ПСМНЗ до нового навчального року

31.08.2016, 11:00

30 серпня відбулася виїзна робоча нарада з питань готовності позашкільних спеціалізованих мистецьких навчальних закладів – Дитячої музичної школи і Дитячої художньої школи – до нового навчального року за участі заступника міського голови Надії Угнічевої, начальника відділу культури і туризму Ірини Зеленської.

Під час огляду музичної школи директор Анатолій Головня розповів про виконані ремонтні роботи у приміщенні закладу. За кошти міського бюджету (389 тис. грн) підрядна організація «Технобудмонтаж», керівник Євген Манжалій, виконала ремонт коридору третього поверху, замінила двері у навчальних кабінетах, встановила сучасні світильники. Продовжується ремонт двох навчальних кабінетів – підготовки до концертів і оркестрового – який буде завершено до початку навчального року. У ході роботи обговорили плани на наступний рік, роботи, які необхідно виконати в першу чергу, питання заміни старих меблів, обладнання фойє для батьків. Директор школи подякував колективу закладу і особливо молодим викладачам – Антону Базилевичу й Сніжані Бричці – за активну допомогу в покращенні умов для навчання дітей.

На покращення матеріально-технічної бази Дитячої художньої школи з міського бюджету виділено 198 тис. грн. Із них придбано комп’ютерну техніку на суму 101 тис. 400 грн: сканер, 6 персональних комп’ютерів, 9 графічних планшетів. Обладнано сучасний стенд «Шкільне життя». 200 тис. грн витрачено на ремонт двох кабінетів – комп’ютерної графіки та дизайну і навчального кабінету – та коридору. Ремонтні роботи проводилися ПП Максимом Твердохлібом. За словами начальника відділу культури і туризму Ірини Зеленської, ні в одній школі естетичного виховання Полтавщини немає такого предмета «Комп’ютерна графіка і дизайн» і такої матеріально-технічної бази. Але сучасним дітям треба розумітися не тільки в кольоровій палітрі, а й мати навики працювати в 3 D форматі, моделювати в трьохвимірному просторі. «Саме предмет «Комп’ютерна графіка і дизайн» відповідає сучасним вимогам, і діти, які пройдуть навчання, в подальшому професійному навчанні ці навички зможуть використати», – підкреслила директор Ольга Чередніченко.

«Нам сьогодні є чим пишатися. Здобутки позашкільних спеціалізованих мистецьких навчальних закладів – Дитячої музичної школи і Дитячої художньої школи – відомі кожному містянину. І тому створення сприятливих умов для розвитку творчих особистостей – є першочерговим завданням міської влади», – наголосила Надія Угнічева.

Слова подяки адміністрація навчальних закладів і викладачі адресували міській владі, особисто міському голові Дмитру Бикову, депутатському корпусу за дієву підтримку мистецьких закладів і творчі ініціативи.