Вітання міського голови Д.Г.Бикова з Днем знань

31.08.2016, 16:28

Дорогі діти! Шановні батьки і вчителі!

Вітаю вас із Днем знань!

Саме 1-го вересня починається дорога в майбутнє для кожного з нас. Розпочинається новий навчальний рік, який означає відкриття нової і часто нелегкої дороги – дороги до знань, до нових звершень. Особливим і визначальним він стане для милих першачків, які вперше ступлять на незвіданий шлях. Не менш важливим навчальний рік буде для одинадцятикласників, яким доведеться обирати професію, чи випускників середніх спеціальних та вищих навчальних закладів, які будуть втілювати отримані знання в реальному житті.

Шановні вчителі! Якість освіти, яку отримують наші діти, залежить від вашого професіоналізму та наполегливої праці. Віддаючи свої знання, ви вкладаєте в учнів частку свого серця і душі. Діти виростають, стають дорослими і самостійними, але своїх вчителів пам’ятають усе життя.

Дорогі діти! Пам’ятайте, ви наше майбутнє, ви майбутнє нашого міста, ви світле майбутнє та гордість рідної України! Ніколи не зупиняйтеся на шляху до мрії, а вчителі та батьки стануть вашими надійними помічниками.

Бажаю всім доброго здоров’я, благополуччя, творчих успіхів та насолоди від здобутих знань!

Нехай новий навчальний рік відкриє перед молоддю нові горизонти, вчителів обдарує успіхами вихованців, а батьків – гордістю за своїх дітей.

 

Міський голова Дмитро Биков