Увага! Питання!

1.09.2016, 11:47

Автор:         Ольга викторовна

Напрямок:    Освіта

Добрый день! Прочитала в новостях что перестали собирать деньги с родителей на школьные нужды. Хочу Вас поставить в известность, что в 4 школе было собрание для родителей детей которые идут в 1 класс...  И так как расформировали 3 класс, в А-26 чел, в Б-30,стал вопрос о нехватке парт, и родители на первом собрании сбросились по 120 на парты. Как это понимать, школа даже партами не обеспечена?

Відповідь:

Розглянувши Ваше запитання, розміщене 01 вересня 2016 року на сайті Горішньоплавнівської міської ради Полтавської області щодо закупівлі парт для учнів першого класу СЗОШ І-ІІІ ступенів №4 за батьківські кошти, відділ освіти Горішньоплавнівської міської ради Полтавської області отримав доручення провести службове розслідування.

За його результатами стало відомо, що протягом 2015-2016 років за батьківські кошти було придбано у кабінет початкової школи комплект парт, розрахований на 24 учні. У 2016-2017 навчальному році у цьому кабінеті буде навчатися 30 учнів першого класу (учитель Кравченко Ю.А.). 25 серпня 2016 року на батьківських зборах класу батьками було прийнято рішення закупити три парти, яких не вистачає, щоб клас був укомплектований новими партами повністю, хоча на той час у кабінеті вже стояло 12 парт нового зразка і три парти старого зразка, які повністю відповідають санітарним нормам. Станом на 01.09.2016 року усі учні класу забезпечені місцем для навчання.

На виконання рішення виконкому від 30.08.2016 року з 01 вересня 2016 року заборонено збір та використання батьківських коштів у загальноосвітніх та дошкільних навчальних закладах. Інформацію доведено до батьківської громади і збір коштів призупинено.