Вкладаємо кошти й з надією дивимося у майбутнє, чекаємо на нові таланти

2.09.2016, 10:58

01 вересня народний депутат України, засновник Благодійного фонду «Полтавського гірничо-збагачувального комбінату» Костянтин Жеваго, міський голова Дмитро Биков, секретар Горішньоплавнівської міської ради Сергій Дорота, заступник міського голови Надія Угнічева, начальник відділу культури і туризму Ірина Зеленська відвідали школи естетичного виховання Горішніх Плавнів, де з нагоди нового навчального року відбулися святкові лінійки.

У ПСМНЗ «Дитяча музична школа» учні, батьки, педагоги на чолі з директором Анатолієм Головнею тепло зустріли почесних гостей. Радо провели депутата гарними оновленими коридорами, показали відремонтовані кабінети та гордість школи - сучасну музичну залу. Подякували Костянтину Жеваго за стабільну фінансову підтримку, нові якісні музичні інструменти, виконали в подарунок чудові музичні композиції, які сподобалися народному депутату. Він привітав учнів з 01 вересня – Днем знань. Зазначив, що у житті людини знання відіграють ключову роль, тому необхідно постійно навчатися. Музика ж збагачує особисту культуру й формує позитивні якості людини, дозволяє розвивати духовно багатий внутрішній світ. «Талановиті педагоги сіють добре, вічне, цінне. А ми їм глибоко вдячні, підтримуємо їх починання, допомагаємо, вкладаємо кошти й з надією дивимося в майбутнє, чекаємо на нові таланти. Нехай нові зірки засвічуються в мистецькому сузір’ї нашого міста», - зазначив засновник Благодійного фонду «Полтавського гірничо-збагачувального комбінату». Костянтин Жеваго побажав усім миру, економічної стабільності та процвітання.

Міський голова Дмитро Биков привітав юних музикантів та їх вчителів із початком нового творчого року, побажав успіхів. Подякував Костянтину Жеваго, керівництву підприємств групи «Ferrexpo» за вагомий вклад у розвиток мистецтв у Горішніх Плавнях. За останні кілька років за їх фінансової підтримки вдалося значно підвищити рівень комфорту та навчання дітей в музичній та художній школі, покращити умови для відвідувачів центральної міської бібліотеки, відкрити гарну виставкову залу, де часто організовуються цікаві виставки-вернісажі місцевих та регіональних художників.

Почесні гості також відвідали ПСМНЗ «Дитяча художня школа». Директор школи Ольга Чередніченко провела екскурсію реконструйованими мистецькими залами, презентувала новопридбану сучасну техніку: комп’ютери та планшети для навчання юних художників графічному мистецтву. На завершення візиту гості завітали до сонячної виставкової зали, де оглянули чудові творчі роботи учнів та педагогів.