Засідання виконавчого комітету

6.09.2016, 08:12

30 серпня у малій залі Горішньоплавнівської міської ради відбулося чергове засідання виконавчого комітету. Засідання вів міський голова Дмитро Биков.

 

Члени виконкому розглянули питання гуманітарного та соціального напрямків.

 

Начальник відділу освіти Ірина Шошина доповіла про готовність загальноосвітніх та позашкільних закладів міста до нового 2016-2017 навчального року. Поінформувала, що до нового навчального року в закладах освіти міста відремонтовані навчальні кабінети, їдальні, медичні кабінети, облаштовано кабінки в санвузлах. У ЗОШ І-ІІІ ступенів № 1 здійснено капітальний ремонт інженерних мереж, ремонт сходових клітин І-ІІІ поверхів, продовжуються роботи з капітального ремонту кабінету робототехніки, виконано поточний ремонт навчальних кабінетів. У ЗОШ І-ІІІ ступенів № 2 виконано капітальний ремонт покрівлі та вентиляції, поточний ремонт засувок окремих ділянок тепломережі, поточний ремонт навчальних кабінетів, коридорів та підвального приміщення, облаштовано протипожежний кран, двері, люк. У СЗОШ І-ІІІ ступенів № 3 ім.В.О.Нижниченка здійснено роботи з капітального ремонту покрівлі, відновлено зовнішні та внутрішні відкоси вікон будівлі, здійснено капітальний ремонт кімнат для миття посуду та видачі продуктів харчування їдальні, виконано поточний ремонт навчальних кабінетів. У СЗОШ І-ІІІ ступенів № 4 виконані роботи зі заміни вікон на металопластикові, продовжуються роботи з капітального ремонту п’яти кабінетів англійської мови, замінено двері в спортивному залі та кабінетах, виконано поточний ремонт навчальних кабінетів, їдальні, коридорів, санвузлів. У СЗОШ І-ІІІ ступенів № 5 ім.Л.І.Бугаєвської придбано лічильники теплової енергії та води, встановлено протипожежні двері та двері в учнівській роздягальні, виконані поточні ремонти навчальних кабінетів. У ЗОШ І-ІІІ ступенів № 6 виконані роботи зі заміни вікон та дверей на металопластикові, герметизації швів та утепленню стін, замінено труби водопостачання в підвальному приміщенні, продовжуються роботи з капітального ремонту санвузлів для осіб з обмеженими фізичними можливостями та кабінетів для дітей з особливими освітніми потребами, виконані поточні ремонти навчальних кабінетів. У Дмитрівській ЗОШ І-ІІІ ступенів облаштовано спальню та ігрову кімнату для учнів 1-го класу, виконано косметичний ремонт спортивної та актової зали, вестибюлю школи, навчальних кабінетів, коридорів, бібліотеки, роздягалень. У ЦД та ЮТ виконано капітальний ремонт інженерних мереж будівлі та санвузлів, косметичний ремонт актової зали, навчальних кабінетів, сходових клітин. У ДЮСШ № 2 продовжуються роботи з капітального ремонту фойє, проведено поточний ремонт роздягалень, душових та підсобних приміщень. На виконання вищевказаних робіт використано 5 млн грн.

 

Оновлено матеріально-технічну базу їдалень ЗНЗ. Придбано у ЗОШ І-ІІІ ступенів № 1 холодильну вітрину, електрокип’ятильник, посуд; у ЗОШ І-ІІІ ступенів № 2 - шафу пекарську, столи, стільці, електроплиту, електрокип'ятильник, меблі, посуд; у СЗОШ І-ІІІ ступенів № 3 ім.В.О.Нижниченка - посудомийну машину, столи, стільці; у СЗОШ І-ІІІ ступенів № 4 - холодильну шафу, жарову шафу, протирочно-різальну машину, посудомийну машину, столи, стільці, жалюзі; у СЗОШ І-ІІІ ступенів № 5 ім.Л.І.Бугаєвської - водонагрівач, столове приладдя; у ЗОШ І-ІІІ ступенів № 6 - холодильну камеру, посуд. Загальна сума витрат – 800 тис. грн. Капітальний ремонт харчоблоку їдальні Дмитрівської ЗОШ І-ІІІ ступенів здійснено за кошти Дмитрівської сільської ради.

 

Ірина Шошина поінформувала, що 01 вересня 2016 року за парти сяде 5116 учнів, серед них - 587 першокласників. У СЗОШ І-ІІІ ступенів № 5 ім.Л.І.Бугаєвської при тісній співпраці міської влади, компанії Ferrexpo, відділу освіти та навчального закладу буде відкрито 10-й клас з метою реалізації проекту «Старт у професійне майбутнє». У ДЮСШ № 2 працюватиме 44 навчальні групи загальною кількістю 570 осіб. У ЦД та ЮТ буде відкрито 65 груп загальною кількістю 1227 дітей. Члени виконавчого комітету підтримали проект рішення. У ході розгляду вищезазначеного питання міський голова Дмитро Биков оголосив заборону стосовно збору коштів з батьків у школах та дитячих садках міста у новому навчальному році. Також дав протокольне доручення міському відділу освіти, управлінню охорони здоров’я щодо покращення організації та проведення медичних оглядів дітей. Дмитро Биков привітав освітян з початком нового навчального року, побажав успіхів, наснаги, нових педагогічних звершень.

 

Затвердили статути ДНЗ міста у новій редакції. Опрацювали низку соціальних питань служби у справах дітей, УСЗН. Ухвалили проект рішення про затвердження списку дітей перших двох років життя із числа малозабезпечених сімей для безкоштовного забезпечення продуктами дитячого харчування.

 

Заслухали начальника відділу цивільного захисту, мобілізаційної роботи та охорони праці Нелю Карпець про черговий призов громадян України чоловічої статі, яким до дня відправки у військові частини виповнилося 20 років, та старших осіб, які не досягли 27 річного віку і не мають права звільнення або відстрочку від призову на строкову військову службу.

 

Опрацювали ряд важливих проектів рішень житлово-комунального господарства:

1. Про прийом – передачу витрат, пов’язаних з капітальними роботами по відновленню газонів з устроєм автоматичної системи поливу ЗОШ № 1 та ЗОШ № 2.

2. Про внесення змін у додаток до рішення виконавчого комітету Комсомольської міської ради Полтавської області від 15.12.015 р. № 564 «Про ліміти витрат питної води з комунального водопроводу для підприємств міста Комсомольська на 2016 рік».

Останнє питання зняли з розгляду на доопрацювання.

 

У ході роботи члени виконкому опрацювали питання економічного розвитку, майнових та природних ресурсів; архітектури та містобудування.