Результати розгляду пропозицій громадськості до проекту містобудівної документації «Детальний план території мікрорайону №13»

6.09.2016, 13:37

На виконання вимог статті 21 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності» щодо врахування громадських інтересів під час розроблення містобудівної документації на місцевому рівні 10.08.2016 р. на офіційному веб-сайті Горішньоплавнівської міської ради Полтавської області та 17.08.2016 р. в щотижневику «Громадська думка» було опубліковано повідомлення про початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості у проекті містобудівної документації «Детальний план території мікрорайону №13». Окрім того оприлюднення проекту містобудівної документації проводилось через прилюдне експонування шляхом розміщення матеріалів в приміщенні управління архітектури і містобудування Горішньоплавнівської міської ради Полтавської області.

Механізм врахування громадських інтересів під час розроблення проекту містобудівної документації на місцевому рівні передбачає розгляд та узагальнення пропозицій громадськості до зазначеного проекту, які повинні містити обґрунтування з урахуванням вимог законодавства, будівельних норм, державних стандартів та правил.

Під час процедури проведення громадських слухань від громадськості до даного проекту містобудівної документації надійшла одна пропозиція. Пропозицію було розглянуто та враховано, а саме - існуючу автостоянку залишити без змін.