Результати розгляду пропозицій громадськості до проекту містобудівної документації «Детальний план частини території перспективної житлової забудови мікрорайону Низи міста Комсомольськ в межах вулиць Перспективна – Чекаліна – Дніпровська»

6.09.2016, 13:37

На виконання вимог статті 21 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності» щодо врахування громадських інтересів під час розроблення містобудівної документації на місцевому рівні 17.08.2016 р. в щотижневику «Громадська думка» було опубліковано та 10.08.2016 р. на офіційному веб-сайті Горішньоплавнівської міської ради Полтавської області було розміщено повідомлення про початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості у проекті містобудівної документації «Детальний план частини території перспективної житлової забудови мікрорайону Низи міста Комсомольськ в межах вулиць Перспективна – Чекаліна – Дніпровська». Окрім того оприлюднення проекту містобудівної документації проводилось через прилюдне експонування шляхом розміщення матеріалів в приміщенні управління архітектури і містобудування Горішньоплавнівської міської ради Полтавської області.

Механізм врахування громадських інтересів під час розроблення проекту містобудівної документації на місцевому рівні передбачає розгляд та узагальнення пропозицій громадськості до зазначеного проекту, які повинні містити обґрунтування з урахуванням вимог законодавства, будівельних норм, державних стандартів та правил.

Під час проведення процедури громадських слухань пропозиції та зауваження від громадськості до даного проекту містобудівної документації не надійшли.