Динаміка розвитку КП ВУВКГ позитивна

7.09.2016, 10:55

06 вересня міський голова Дмитро Биков провів виїзну нараду на КП ВУВКГ, у ході якої ознайомився зі змінами, впровадженими новим керівництвом на підприємстві за 8 місяців роботи. Участь у нараді взяли секретар Горішньоплавнівської міської ради Сергій Дорота, перший заступник міського голови Олександр Чуприна, директор КП ВУВКГ Сергій Ярош, технічний директор КП ВУВКГ Олексій Гайдабура.


Очільник міста зазначив, що з початку року комунальному підприємству з міського бюджету виділено 2 млн грн на поповнення статутного фонду. За бюджетні та власні кошти підприємство здійснило ряд заходів, націлених на оптимізацію витрат та зниження собівартості продукції. Відремонтовано побутові приміщення, кімнату для відпочинку та прийому їжі для працівників аварійно-диспетчерської служби, жіночу та чоловічу роздягальні, душові, відремонтовано покрівлю та замінено вікна на фасаді адміністративного корпусу, відреставровано стару техніку, придбано нове сучасне обладнання. З 01 вересня на підприємстві запрацювала нова система відеоспостереження. За кошти міського бюджету ВУВКГ власними силами проводить санацію ділянки каналізаційного колектору по проспекту Героїв Дніпра.   


Побували на підвищувальній насосній станції по проспекту Героїв Дніпра, 23, де встановлено сучасне насосне обладнання. Міський голова відзначив позитивну динаміку розвитку комунального підприємства, що взяло курс на енергозбереження. ВУВКГ розпочало заміну старих насосів та двигунів на сучасне нове обладнання, яке в 10 разів зменшує споживання дорогої електричної енергії. Встановлений на підвищувальній насосній станції новий насос сучасного покоління дає економію електроенергії близько 20 тис. грн у місяць. Дмитро Биков пояснив, що підтримує дії керівництва ВУВКГ та чекає на пропозиції фахівців щодо впровадження нових технологій очищення питної води.