Двір прикрашатиме сквер з фонтаном

8.09.2016, 08:33

Скоро у житловій забудові міста Горішні Плавні з’явиться ще одне гарно облаштоване місце для відпочинку дітей, молоді, дорослих.

У районі будинків 16, 18 по вулиці Конституції, будинку 27 по проспекту Героїв Дніпра ведуться роботи з облаштування чудового скверу, який прикрашатиме фонтан.

У благоустрою території взяв активну участь міський голова Дмитро Биков. Він повідомив, що будівництво здійснюється за кошти Благодійного фонду «Полтавського гірничо-збагачувального комбінату» та участі депутата Горішньоплавнівської міської ради Андрія Соколенка.

Очільник міста поінформував, що декілька років тому тут було встановлено майданчик для стрітболу (вуличного баскетболу), новий тренажерний комплекс для молоді, що користуються популярністю й тепер. У 2015 році облаштовано тротуар, встановлено ліхтарі з енергозберігаючими лампами. Брукування доріжок виконується з сучасного естетичного та довговічного матеріалу – клінкерної цегли. Планується, що фонтан працюватиме за методикою замкнутого циклу. Проектом також передбачено озеленення території та будівництво навісу, що захищатиме відпочиваючих від сонця та дощу. «Спільними зусиллями у мікрорайоні житлової забудови з’явиться прекрасний куточок для гарного відпочинку. Якщо мешканці будуть цінувати й берегти об’єкт благоустрою, то будемо впроваджувати таку позитивну практику й в інших житлових мікрорайонах міста», - зазначив міський голова Дмитро Биков.