Засідання робочої групи з розробки стратегії розвитку Горішніх Плавнів

9.09.2016, 09:13

08 вересня в рамках співпраці міста з проектом міжнародної технічної допомоги «Партнерство для розвитку міст» (Проект ПРОМІС) пройшло засідання робочої групи з розробки Стратегії розвитку Горішніх Плавнів.

 

Активну участь у роботі засідання взяли міський голова Дмитро Биков, секретар Горішньоплавнівської міської ради Сергій Дорота, перший заступник міського голови Олександр Чуприна, заступник міського голови Юрій Муха, муніципальний координатор впровадження Проекту від м. Горішні Плавні, директор департаменту економічного розвитку та ресурсів Ольга Овчиннікова, регіональний координатор Проекту в Полтавській області Ірина Дудка, члени робочої групи, експерти Проекту ПРОМІС, ЗМІ.

 

Проект ПРОМІС впроваджує Федерація канадських муніципалітетів за фінансової підтримки Уряду Канади. Роботу Проекту спрямовано на зміцнення муніципального сектору в Україні, впровадження ефективного та демократичного врядування, створення сприятливого середовища для розвитку малого та середнього бізнесу, підтримки процесу децентралізації та інтегрованого планування розвитку на місцевому, регіональному та національному рівнях. Співпраця органу самоврядування з Проектом ПРОМІС направлена на розробку та впровадження Стратегії розвитку м. Горішні Плавні.

 

Міський голова Дмитро Биков привітав присутніх з початком роботи, закликав членів робочої групи до плідної праці. Головний експерт, керівник групи експертів Проекту ПРОМІС Ігор Лепьошкін окреслив порядок денний роботи.

 

Консультант Проекту Наталя Бойко презентувала напрацьовані матеріали до стратегії розвитку - профіль міста Горішні Плавні, який містить коротку характеристику міста, інформацію про земельні та природні ресурси, населення, трудові ресурси, економіку, фінансовий стан та бюджет міста, фінансову, транспортну, соціальну інфраструктуру, мережу закладів торгівлі, відомості про стан навколишнього природного середовища.

 

Заслухали звіт консультанта Проекту ПРОМІС Андрія Залужного про результати опитування представників бізнесу міста, який відображає узагальнені думки бізнесової спільноти міста, їх ставлення до міської влади, допоможе обрати правильні шляхи поліпшення місцевого бізнес-клімату. Опитування дало можливість більш точно визначити пріоритетні напрямки Стратегії розвитку міста.

 

У ході засідання члени робочої групи працювали над довгостроковим стратегічним баченням розвитку міста, визначенням місії. Провели SWOT-аналіз територіальної громади, визначили сильні та слабкі сторони міста.

 

За результатами засідання члени робочої групи окреслили наступні кроки подальшої співпраці у напрямку формування переліку стратегічних і оперативних цілей подальшого розвитку територіальної громади.