У ДЮСШ № 3 започатковано алею спортивної слави

9.09.2016, 14:14

З нагоди 15-річного ювілею дитячо-юнацької спортивної школи № 3, до Дня фізичної культури і спорту України у місті Горішні Плавні відбулося урочисте відкриття алеї спортивної слави.

 

З нагоди урочистостей до ДЮСШ № 3 завітали почесні гості: міський голова Дмитро Биков, заступник міського голови Надія Угнічева. Дмитро Биков зазначив, що протягом багатьох років ДЮСШ № 3 демонструє високий рівень підготовки спортсменів, є беззаперечним лідером змагань обласного та всеукраїнського рівня. Вихованці ДЮСШ № 3 стали учасниками Олімпійських ігор у 1996 році -10 місце, у 2000 році - 8 місце, у 2016 році – 4 місце й нарешті успіх світового рівня - бронзова нагорода, завойована нашим спортсменом Дмитром Янчуком (м. Горішні Плавні) у парі з Тарасом Міщуком (м. Львів). Перемогу здобуто завдяки спільним зусиллям та довгій, кропіткій праці спортсменів та їх тренера Миколи Мацапури, який є мешканцем нашого міста, працівником ДЮСШ № 3. «Пишаємося, що люди, представлені на дошці пошани, є нашими спортсменами, земляками. Вірю, що це не остання олімпійська перемога у нашому місті. Тому бажаю усім вихованцям ДЮСШ № 3 успіхів у спорті та в житті. Спорт формує характер, силу волі, правильне відношення до життя і до себе самого», - зазначив очільник міста. Дмитро Биков вручив юним спортсменам посвідчення кандидата в майстри спорту з веслування на байдарках і каное, вітрильного спорту.

На святкову лінійку вишикувалися вихованці спортивної школи, тренери, адміністрація спортшколи, керівництво відділу фізичної культури та спорту. З вступною промовою виступив директор ДЮСШ № 3 Анатолій Шафоростов, який розповів дітям історію започаткування алеї спортивної слави, історію спортивного успіху кожного видатного тренера та спортсмена. Портрети восьми земляків, які досягли значних успіхів у спорті, прикрасили стенд слави спортивної школи: 

 1. майстер спорту СРСР, заслужений тренер України з веслування на байдарках і каное Микола Мацапура;

 2. майстер спорту СРСР, заслужений тренер України з вітрильного спорту Володимир Болотніков;

 3. майстер спорту СРСР, заслужений тренер України з веслування на байдарках і каное Юрій Ханчевський;

 4. заслужений тренер України з веслування на байдарках і каное Олег Підклада;

 5. майстер спорту України міжнародного класу з веслування на байдарках і каное, 3-х кратний призер чемпіонатів світу серед молоді, срібний призер чемпіонату Європи, учасник Олімпійських ігор 1996 року в Атланті (США) – 10 місце Олександр Литвиненко;

 6. заслужений майстер спорту України з веслування на байдарках і каное, 2-х  кратний чемпіон Європи, 2-х кратний чемпіон світу, учасник Олімпійських ігор 2000 року в Сіднеї (Австралія) – 8 місце Дмитро Саблін;

 7. заслужений майстер спорту України з веслування на байдарках і каное, 2-х  кратний чемпіон Європи, 2-х кратний чемпіон світу, бронзовий призер Олімпійських ігор 2016 року в Ріо-де-Жанейро (Бразилія) Дмитро Янчук;

 8. майстер спорту України міжнародного класу з веслування на байдарках і каное, срібний призер чемпіонату Європи, бронзовий призер чемпіонату світу, учасник Олімпійських ігор 2016 року в Ріо-де-Жанейро – 4 місце Павло Алтухов.

 

На стенді ДЮСШ № 3 також представлено успішну діяльність вихованців та тренерського складу трьох відділень: веслування на байдарках і каное, баскетболу, бадмінтону. 

 

У ході урочистостей юних спортсменів та тренерів було відзначено Грамотами відділу фізичної культури та спорту, а на завершення заходу з нагоди свята Дня фізичної культури і спорту України всі вихованці ДЮСШ № 3 отримали солодкі подарунки.