У Горішніх Плавнях відзначили День фізичної культури і спорту

13.09.2016, 09:13

10 вересня вся Україна відзначає День фізичної культури і спорту. 09 вересня територіальна громада міста Горішні Плавні на чолі з представниками органу місцевого самоврядування: міським головою Дмитром Биковим, секретарем Горішньоплавнівської міської ради Сергієм Доротою, заступником міського голови Надією Угнічевою вітала спортсменів, тренерів, фізкультурників, ветеранів спорту, працівників спортивних закладів міста зі святом.

 

За традицією урочистості відбулися в малій залі Палацу культури і творчості. Міський голова Дмитро Биков виступив з вітальною промовою. Очільник міста зазначив, що люди, пов’язані зі спортом, мають особливий стрижень, волю та твердий характер. Вихованці міських спортивних закладів є гордістю та славою міста. Багато з них стали досвідченими спортсменами, володарями численних медалей різного ґатунку на регіональних, всеукраїнських, міжнародних змаганнях. Цьогоріч троє наших земляків: майстер спорту України міжнародного класу з веслування на байдарках і каное Дмитро Янчук, майстер спорту України міжнародного класу з веслування на байдарках і каное  Павло Алтухов, майстер спорту України міжнародного класу з тріатлонуІван Іванов взяли участь у XXXI Літніх Олімпійських іграх. Дмитро Янчук вперше прославив місто на світовому рівні, виборовши бронзову медаль Олімпійських ігор у Ріо-де-Жанейро. Велика роль та заслуга в цьому визначному досягненні належить тренеру, нашому земляку Миколі Івановичу Мацапурі, який ставив перед собою і спортсменами високі завдання й наполегливо рухався вперед до перемоги. «У нас у резерві - прекрасна молодь. Упевнений, що наші спортсмени ще заявлять про себе на наступних іграх у Токіо. Перемоги даються непросто, але той, хто піднімається на олімпійський п’єдестал, гідний найвищої поваги. Бажаю усім достатку, віри в себе, удачі», - зазначив міський голова.

 

З нагоди свята за вагомий особистий внесок у розвиток фізичної культури і спорту в місті, підготовку спортсменів високого рівня Дмитро Биков вручив Подяки міського голови тренеру-викладачу з легкої атлетики ДЮСШ №1 Надії Городинець; тренеру-викладачу з дзюдо ДЮСШ № 1 Ігорю Горяшину; тренеру-викладачу з велоспорту ДЮСШ № 1 Сергію Долинському; Заслуженому тренеру України з веслування на байдарках і каное, президенту веслувального клубу «Гірник» Миколі Мацапурі; тренеру-викладачу з кульової стрільби ДЮСШ №1 Віктору Недбайлу; президенту міської федерації з тріатлону Володимиру Попову; тренеру-викладачу з плавання ДЮСШ №2 Ганні Савельєвій.

 

Очільник міста за вагомий особистий внесок у розвиток фізичної культури і спорту на ПрАТ «Полтавський ГЗК» відзначив Анатолія Прокопенка – електрослюсаря, чергового з ремонту обладнання ремонтно-сервісного цеху; Ігоря Сорочана – інженера-електроніка цеху інформаційних технологій.

 

За досягнуті спортивні успіхи на змаганнях державного і міжнародного рівнів та з нагоди Дня фізичної культури і спорту оголошено Подяку міського голови Городинцю Максиму - майстру спорту України, бронзовому та срібному призеру чемпіонату Європи з кульової стрільби серед юніорів, вихованцю ДЮСШ № 1; Кривчуну Андрію – майстру спорту міжнародного класу, чемпіону України з легкої атлетики (штовхання ядра) міської філії Полтавського обласного центру «Інваспорт»; Кучерову Ярославу – кандидату в майстри спорту України, срібному призеру чемпіонату України з вітрильного спорту, спортсмену ДЮСШ №3; Мельник Анастасії - кандидату в майстри спорту України, чемпіонці України з дзюдо серед юніорів, вихованці ДЮСШ №1; Федоренку Миколі – кандидату в майстри спорту України, чемпіону України з легкої атлетики (штовхання ядра) міської філії Полтавського обласного центру «Інваспорт. За вагомий особистий внесок у розвиток фізичної культури і спорту в місті, високу професійну майстерність у вихованні підростаючого покоління та з нагоди професійного свята відзначили Шахмана Альберта – викладача фізичної культури СЗОШ І-ІІІ ступенів №5.

 

За вагомий особистий внесок у розвиток фізичної культури і спорту серед сільського населення, високу професійну майстерність у вихованні підростаючого покоління Подяку міського голови отримав директор комунального закладу «Центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» с. Дмитрівки Анатолій Манько.

 

Прозвучали вітання з професійним святом від заступника голови Полтавського обласного відділення НОК України, олімпійського чемпіона, заслуженого працівника фізичної культури та спорту України, заслуженого майстра спорту СРСР Володимира Кисельова, виконавчого директора відділення НОК України в м. Горішні Плавні Миколи Шишлікова, які подякували ветеранам спорту, тренерам за завзяту роботу з молоддю, закликали юнь міста до спорту, здорового способу життя. До вітань з нагоди професійного свята приєдналися керівники відділу фізичної культури та спорту, міського відділу освіти, представник відділу культури і туризму. Яскраві та незабутні враження присутнім подарували дитячі колективи Палацу культури і творчості.