Апаратна нарада

13.09.2016, 10:36

12 вересня міський голова Дмитро Биков провів чергову апаратну нараду керівників структурних підрозділів Горішньоплавнівської міської ради, виконавчого комітету, комунальних підприємств, бюджетних установ, організацій, закладів.

Міський голова привітав голову ради міської організації ветеранів Другої світової війни та праці Віру Минівну Станицьку з 75 річним ювілеєм, вручив букет квітів, побажав здоров’я, достатку, довгих років життя. Віра Минівна 17 років поспіль очолює громадську організацію, єдина в місті має вищу нагороду Ради організації ветеранів України «Почесний ветеран України».

У рамках соціальної підтримки дітей пільгових категорій Дмитро Биков подарував учениці 8 класу Єлизаветі Кісельовій комп’ютер.

Очільник міста представив нових керівників комунальних закладів культури: директора Комсомольського історико-краєзнавчого музею Марину Безсмольну, директора КЗ «Централізована бібліотечна система Комсомольської міської ради Полтавської області» Олену Дудко, які одержали перемогу в конкурсному доборі на керівні посади. Презентував у музей спортивну форму збірної України на XXXI Літніх Олімпійських іграх, де наш спортсмен Дмитро Янчук здобув бронзу. Вручив для бібліотечного фонду три книги українського, російського та англійського авторів.

Військовий комісар Комсомольського районного військового комісаріату Едуард Марченко поінформував про результати роботи в напрямку комплектування військових частин Збройних сил України резервістами  та їх підготовки до навчальних зборів.

Міський голова поінформував, що з початку року з міського бюджету виділено близько 15,2 млн грн на підтримку стабільної роботи комунальних підприємств. КП «СпецЕко» придбано каток для укладки асфальту (1 млн грн). Виконується капітальний ремонт приміщень для робітників (100 тис. грн). За рахунок поповнення статутного фонду КП «ВУВКГ» погашено заборгованість за електроенергію, що виникла через відсутність виплат різниці в тарифах з боку держави (2 млн грн). З метою енергозбереження здійснено заміну насосного обладнання (2 млн грн), виконуються ремонти аварійних ділянок мереж водопостачання та водовідведення (1 млн грн). КВП «Теплоенерго» витрачено близько 2 млн грн на придбання лічильників тепла на житлові будинки, 2,3 млн грн – на придбання екскаватора-навантажувача. Для КП «Озеленення», КРЖЕП № 1, КЖЕП №3, №4 закуплено трактори МТЗ для виконання господарських робіт та розчищення внутрішньо квартальних доріг від снігу. КРЖЕП № 1 працює над усуненням проблеми відкритого водозабору в житлових будинках по провулку Молодіжному. На вирішення цих важливих задач витрачено 100 тис. грн: придбано бойлери, здійснено монтаж електромережі. 80 тис. грн вклали на ліквідацію протікання покрівель житлових будинків. Комунальним підприємством «Готель «Славутич» на виділені кошти (150 тис. грн) відремонтовано покрівлю будинку по вул. Миру, 15. За кошти міського бюджету (430 тис. грн) КП «Вічність» придбано і встановлено на території міського кладовища комфортний туалетний модуль, найближчим часом буде встановлено камери відеоспостереження, здійснено освітлення майданчика. Кошти, виділені КП «Міськсвітло» (100 тис. грн), пішли на ремонт туалету, закупівлю пилососу та ранцевої повітредувки для прибирання території парку. За 8 місяців 2016 року витрачено 1 млн грн на капітальні ремонти та експертно-технічне освідчення ліфтів. Виділено кошти для відновлення роботи ліфта, що згорів у будинку № 86 по проспекту Героїв Дніпра (350 тис. грн).

У рамках Проекту ПРООН «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду» ОСББ «Мрія», «Промінь», «№ 8» отримали кошти на загальну суму 751 тис. грн на капітальні ремонти інженерних мереж, ремонти міжпанельних стиків, інше.

Міський голова повідомив, що за призначенням житлової субсидії в УСЗН міста за 8 місяців 2016 року звернулося 6234 особи, призначено субсидії 6206 особам. Станом на 12.09.2016 на обліку в Єдиній державній базі даних про переміщених осіб перебуває 1057 переселенців. У готелі «Славутич» сьогодні проживає 13 сімей. Близько 184 тис. грн матеріальної допомоги з міського бюджету надано родинам учасників АТО.

Дмитро Биков доповів, що в місто завезено 2080 доз вакцини БЦЖ (проти туберкульозу), 300 доз вакцин АДП (проти правцю та дифтерії) та вакцину для профілактики гемолітичних інфекцій з бактеріями типу B (проти менінгіту).

Поінформував присутніх про рішення щодо заборони збору коштів з батьків у школах та дитячих садках міста в новому навчальному році, оголошене на засіданні виконавчого комітету Горішньоплавнівської міської ради 30.08.2016.

У ході апаратної наради міський голова дав протокольне доручення керівництву відділення поліції № 2 Кременчуцького відділу поліції ГУНП України в Полтавській області про підготовку та надання звіту про роботу служб у напрямку контролю за дотриманням правил дорожнього руху на міських дорогах.

Очільник міста зазначив, що на розгляд депутатів Горішньоплавнівської міської ради на вересневу сесію планується винести проект рішення щодо затвердження детального плану частини території мікрорайону Низи з метою подальшого забезпечення земельними ділянками учасників бойових дій згідно з чергою.