Вересневі засідання постійних комісій міської ради

14.09.2016, 14:30

Протягом 08-13 вересня у виконавчому комітеті відбулися засідання постійних комісій Горішньоплавнівської міської ради Полтавської області.

 

08 вересня на засіданні постійної комісії з питань освіти, культури, спорту, сім’ї та молоді, соціального захисту та охорони здоров’я, законності та правопорядку розглядалися організаційні питання щодо затвердження Положення про відділ цивільного захисту, мобілізаційної роботи та охорони праці виконавчого комітету Горішньоплавнівської міської ради Полтавської області у новій редакції, щодо перейменування та затвердження нової редакції статуту комунального позашкільного спеціалізованого мистецького навчального закладу «Дитяча художня школа Комсомольської міської ради Полтавської області», перейменування та затвердження нової редакції статуту комунального позашкільного спеціалізованого мистецького навчального закладу «Дитяча музична школа Комсомольської міської ради Полтавської області», перейменування та затвердження нової редакції статуту Комсомольського історико-краєзнавчого музею, перейменування та затвердження нової редакції статуту комунального закладу «Централізована бібліотечна система Комсомольської міської ради Полтавської області». 

 

Депутати на засіданні постійної комісії з питань комунальної власності та приватизації опрацювали питання, які стосуються затвердження розміру статутного капіталу та нової редакції статуту комунальних підприємств: готелю «Славутич», ВУВКГ, КЖЕП №3. Розглянули доповнення до Програми приватизації об’єктів комунальної власності, питання про прийняття у власність територіальної громади м. Горішні Плавні об’єкта соціальної інфраструктури та передачу його на баланс КП «Озеленення», ряд житлових питань, питань будівництва і реконструкції об’єктів на території Горішньоплавнівської міської ради.

 

Під час засідання постійної комісії з питань архітектури, будівництва та земельних ресурсів опрацювали вісім питань поновлення прав користування земельними ділянками та двадцять – архітектури і містобудування.

 

13 вересня на засіданні постійної комісії з питань економічної політики, бюджету, фінансів, підприємницької діяльності та здійснення регуляторної політики розглянули питання щодо внесення змін до показників міського бюджету на 2016 рік. Розглянули листи щодо виділення додаткових коштів з міського бюджету в сумі 48 тис. грн у вересні для проведення невідкладних ремонтних робіт окремих ділянок інженерних мереж у підвальному приміщенні будівлі для Центру соціальної підтримки дітей та сімей «Надія»; щодо проведення ДЖКГ пересування коштів та внесення змін до міських програм. Опрацювали зміни в додаток до рішення 5 сесії Комсомольської міської ради сьомого скликання від 26.01.2016р. «Про затвердження переліку одержувачів бюджетних коштів міського бюджету на 2016 рік», питання про надання дозволу на отримання кредитних коштів, про фінансову підтримку КП «Редакція міської газети «Громадська думка» на 2017 рік. Також розглянули питання «Про затвердження положення про відділ організаційної роботи, документування та контролю виконавчого комітету Горішньоплавнівської міської ради Полтавської області», «Про затвердження проектів, що можуть реалізовуватися за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку у 2017 році», «Про затвердження Програми розвитку земельних відносин та раціонального використання й охорони земель міста Горішні Плавні на 2016-2018 роки», «Про внесення змін до Переліку заходів по реалізації Програми містобудівної документації в місті Комсомольську на 2015-2017 роки», «Про внесення доповнення до рішення шостої сесії сьомого скликання від 16.02.2016р. «Про затвердження міської Комплексної програми соціального захисту та соціального забезпечення населення м.Комсомольська на 2016-2020 роки».

 

У ході засідання постійної комісії з питань промисловості, житлово-комунального господарства, транспорту, зв’язку та екології були розглянуті питання щодо внесення змін до програм ДЖКГ: Програми розвитку житлово-комунального господарства міста Горішні Плавні на 2016 рік, Програми фінансової підтримки комунальних підприємств та здійснення внесків до їх статутних капіталів на 2016 рік, «Програми сприяння створенню і підтримки об’єднань співвласників багатоквартирних будинків м. Горішні Плавні на 2015-2017 роки», до додатку «Програми охорони довкілля, раціонального використання природних ресурсів та забезпечення екологічної безпеки в місті Горішні Плавні на 2016-2020 роки».