У 2016 році на підтримку навчальних закладів міста з міського бюджету виділено близько 6 млн грн

14.09.2016, 16:40

Міський голова Дмитро Биков, заступник міського голови Надія Угнічева провели робочу виїзну нараду в ДНЗ «Горобинка».

 

У 2016 році на підтримку навчальних закладів міста з міського бюджету виділено близько 6 млн грн. За ці кошти навчальні заклади вирішили багато проблемних питань.

 

Дмитро Биков зауважив, що дитячий садочок, розташований на набережній на відкритій місцевості, був одним з найбільш енергозатратних. Старі великі дерев’яні вікна й вхідні двері, застаріла енергоємна система опалення стали причиною збільшення витрат на тепло, додатковим навантаженням на міський бюджет. Впровадження енергоефективних проектів у дитячому садочку відбувається за фінансової підтримки Благодійного фонду «Полтавського гірничо-збагачувального комбінату» три роки поспіль. На І етапі відбулася заміна старих вікон на нові металопластикові, на ІІ - реконструкція системи опалення відповідно до останніх вимог енергозбереження. Міський голова відзначив: «Впроваджені енергоефективні проекти дадуть не менше ніж 20% економії бюджетних коштів за рахунок зменшення споживання теплової енергії, що в нинішній ситуації є досить актуальним».

 

До початку нового навчального 2016-2017 року в «Горобинці» завершили реконструкцію чотирьох санвузлів: укладено якісну кахельну плитку оригінального дизайну, встановлено сучасну сантехніку для дітей дошкільного віку, кімнати облаштовано енергозберігаючими світлодіодними лампами. З міського бюджету в цьому році витрачено 500 тис. грн. ДНЗ відвідує 263 дитини. У цьому році значні кошти витрачено на придбання дитячої постільної білизни, матраців, подушок, ковдр, які не змінювалися в більшості ДНЗ міста вже понад 30-40 років. «Робимо усе від нас залежне, щоб наше юне покоління росло й розвивалося в нормальних санітарно-гігієнічних, комфортних та естетичних умовах», - відзначив Дмитро Биков. Програма підтримки навчальних закладів міста продовжує впроваджуватися й надалі. Міський голова підкреслив, що кошти на господарські потреби закладів буде виділено з міського бюджету, благодійні внески батьків не повинні збиратися.

 

Завідувач ДНЗ «Горобинка» Світлана Кулініч зазначила, що завдяки зусиллям органів місцевого самоврядування у 2016 році вдалося закрити потребу в нових матрацах на 100%, у подушках – на 75%, у дерев’яних ліжках – на 92%. Світлана Кулініч подякувала адміністрації, депутатському корпусу на чолі з міським головою Дмитром Биковим за фінансову підтримку закладу, уважне ставлення до умов перебування та виховання малечі.