Увага! Питання!

19.09.2016, 10:45

Автор: Кормилец Денис Анатольевич

Напрямок: Соціальний захист

Добрый день, раньше была патрульная служба, которая следила за правопорядком. На данный момент во дворах  нашего города творится какой-то ужас, практически в каждом дворе распивают алкогольные напитки и нарушают общественный порядок. Обратите, пожалуйста, внимание на порядок в городе ( не только на главных улица города, но и во дворах).

Відповідь:

Дане питання не відноситься до компетенції органів місцевого самоврядування, оскільки забезпечення публічної безпеки і порядку відповідно Закону України «Про Національну поліцію» є завданням патрульної поліції.

Територіальні органи поліції утворюються Кабінетом Міністрів України, їх структура затверджується керівником поліції за погодженням з Міністром внутрішніх справ України.

На даний час вказана служба у Горішніх Плавнях не створена.

Враховуючи Ваше звернення, виконавчим комітетом Горішньоплавнівської міської ради Полтавської області буде направлене клопотання до Головного управління Національної поліції в Полтавській області розширити територію обслуговування патрульних поліцейських, включивши до маршрутів патрулювання центральні вулиці і дворові проїзди міста Горішні Плавні.

Просимо в подальшому, при виявленні фактів, викладених Вами, подавати більш конкретну інформацію щодо порушення громадського порядку з додаванням фотографій (за можливості).