У Горішніх Плавнях відбувся загальноміський велопробіг за ощадливе ставлення до енергії

19.09.2016, 14:00

18 вересня представники територіальної громади Горішніх Плавнів на чолі з першим заступником міського голови Олександром Чуприною зібралися на Театральній площі міста для участі в загальноміському велопробізі з нагоди проведення днів Німеччини в Україні, у рамках реалізації Проекту «Енергоефективність у громадах», що впроваджує німецьке товариство міжнародного співробітництва GIZ. Учасники заходу виступили за енергозбереження в територіальній громаді. Аналогічний захід з метою популяризації ощадливого ставлення до енергії синхронно пройшов і в Миргороді.

 

Захід у Горішніх Плавнях було відкрито першим заступником міського голови Олександром Чуприною, який у вітальній промові подякував громадським активістам за участь в акції німецького товариства міжнародного співробітництва GIZ. Зазначив, що органи місцевого самоврядування мають наміри підтримувати велосипедний рух у місті, побажав усім вдалого заїзду. По завершенню велопробігу, відзначив наймолодших та найстарших учасників, вручивши їм призи від GIZ – світлодіодні ліхтарики на велосипеди, рекламні проспекти щодо енергоефективності у громаді та корисні поради про способи збереження енергії в житловому будинку.

 

До участі в заході зареєструвалися близько 60 учасників. Колону очолили вихованці та тренери міської велошколи (ДЮСШ № 1). До них приєдналися представники міської ГО «Пульс Країни» (керівник Віталій М’якінін), кременчуцької ГО «Еко Байк», дорослі й малі з м. Горішні Плавні. Велопробіг тривав 20 хвилин. Довжина маршруту склала 4,6 км. Захід організовано спільними зусиллями Горішньоплавнівської міської ради, німецького товариства міжнародного співробітництва GIZ силами відділу культури і туризму, відділу фізичної культури і спорту, департаменту ЖКГ.