Виїзна робоча нарада

19.09.2016, 14:10

16 вересня в міській лікарні на чолі з міським головою Дмитром Биковим за участі секретаря Горішньоплавнівської міської ради Сергія Дороти, першого заступника міського голови Олександра Чуприни, заступників міського голови Надії Угнічевої, Юрія Мухи, начальника УОЗ Юрія Ковпака, головного лікаря міської лікарні Костянтина Шкляра відбулася виїзна робоча нарада.

 

У ході наради оглянули як просувається ремонт двох санвузлів у хірургічному відділенні міської лікарні. Заплановано, що нові туалетні кімнати будуть облаштовані якісними матеріалами та сучасною сантехнікою з урахуванням потреб маломобільних груп населення, відповідатимуть усім санітарно-гігієнічним нормам та сучасним естетичним вимогам. З міського бюджету на ці роботи виділено 300 тис. грн. Учасники наради також побували в поліклініці «Медичний центр ПМСД», де завершено капітальний ремонт туалетних кімнат для відвідувачів на 3 поверсі та медичного персоналу на 4 поверсі. У коментарі для ЗМІ міський голова поділився, що за 2 роки планує відремонтувати всі санвузли для відвідувачів у міській лікарні та поліклініці.

 

Міський голова відвідав кабінет щеплень для дітей у міській поліклініці, де поспілкувався з батьками та медичним персоналом. Батьки повідомили, що у зв’язку з надходженням давно очікуваних вакцин, утворилася черга. Щоправда їх запрошують у поліклініку за списком і в черзі вони стоять 15-20 хвилин. Головний лікар поліклініки «Медичний центр ПМСД» Аліна Ковпак зазначила, що на сьогоднішній день через кабінет щеплення проходить близько 100 осіб у день. Дмитро Биков оглянув приміщення дитячої поліклініки, дав доручення начальнику УОЗ Юрію Ковпаку опрацювати можливість придбання зручних м’яких меблів для дітей.

 

На завершення наради міський голова ознайомився з ходом ремонтних робіт із заміни ділянки покрівлі на будівлі бактеріологічної лабораторії міської лікарні, на що з міського бюджету було виділено 50 тис. грн.