Пленарне засідання п’ятнадцятої сесії Горішньоплавнівської міської ради Полтавської області сьомого скликання

22.09.2016, 09:40

20 вересня у великій залі міськради пройшло пленарне засідання п’ятнадцятої сесії Горішньоплавнівської  міської ради Полтавської області сьомого скликання. Засідання вів міський голова Дмитро Биков. У роботі засідання взяли участь 27 депутатів, депутати обласної ради, члени виконавчого комітету, керівники підприємств, організацій та установ, структурних підрозділів виконкому, представники громади, органу самоорганізації населення «Тріада-21», місцевих засобів масової інформації.

 

П’ятнадцята сесія міськради розпочалася з церемонії нагородження переможців конкурсу на кращий благоустрій комерційних об’єктів на території міста. Об’єкти оцінювалися за критеріями: благоустрій прилеглої території та дизайнерське оформлення споруди. Переможцем у номінації «Стаціонарні об’єкти» визнано розважальний комплекс «CITY club», у номінації «Тимчасові споруди» - заклад ресторанного господарства кафе «Жара». Міський голова Дмитро Биков вручив представникам закладів дипломи та пам’ятні подарунки – різьблені панно з дерева. Володимир Кашкан  подякував містянам за високу оцінку рівня благоустрою й комфорту кафе «Жара», пообіцяв і надалі тримати високу планку сервісу в закладі. Очільник міста також відзначив, що ТОВ «КАШКАН ЛОГІСТИК» входить у п’ятірку найбільших платників податку до міського бюджету.     

 

Заслухали низку фінансових питань:

1.1.  Про внесення змін до  показників міського бюджету на 2016 рік.

1.2.  Про внесення змін у додаток до рішення 5 сесії Комсомольської міської ради сьомого скликання від 26.01.2016 р. «Про затвердження переліку одержувачів бюджетних коштів міського бюджету на 2016 рік».

1.3.  Про надання дозволу на отримання кредитних коштів.

1.4.  Про внесення доповнення до рішення шостої сесії сьомого скликання від 16.02.2016 р. «Про затвердження міської Комплексної програми соціального захисту та соціального забезпечення населення м. Комсомольська на 2016-2020 роки».

1.5.  Про фінансову підтримку КП «Редакція міської газети «Громадська думка» на 2017 рік.

 

Опрацювали питання житлово-комунального господарства. Внесли зміни до Програми розвитку житлово-комунального господарства міста Горішні Плавні  на 2016 рік, зміни до додатку Програми фінансової підтримки комунальних підприємств та здійснення внесків до їх статутних капіталів на 2016 рік, зміни до «Програми сприяння створенню і підтримки об’єднань співвласників багатоквартирних будинків м. Горішні Плавні  на 2015-2017 роки», зміни до додатку «Програми охорони довкілля, раціонального використання природних ресурсів та забезпечення екологічної безпеки в місті Горішні Плавні на 2016-2020 роки».

 

У рамках реалізації проекту відновлення сприятливого санітарного стану та благоустрою берегової ділянки Дніпродзержинського водосховища в районі зони відпочинку вздовж набережної від рятувальної станції до човнового причалу вивчили питання про використання ґрунту, погодили відповідний проект рішення. Вирішили використати знятий ґрунт для засипки котловану міського довгобуду, що став причиною аварійного стану доріг та тротуарів біля житлових будинків № 74 та № 78 по проспекту Героїв Дніпра, 74. Право на оренду земельної ділянки припинено підприємцю з 01.01.2015 у зв’язку з закінченням строку дії угоди.

 

Опрацювали організаційні питання, проекти рішень економічного розвитку та ресурсів, поновлення прав користування земельними ділянками архітектури і містобудування. Розглянули заяву депутата Горішньоплавнівської міської ради Альони Бикової про складення депутатських повноважень, погодили проект рішення про дострокове припинення повноважень депутата міської ради.

 

Ухвалили проект рішення про затвердження детального плану частини території перспективної житлової забудови мікрорайону Низи. Міський голова Дмитро Биков зазначив, що роботу з розробки детального плану проведено з метою виділення земельних ділянок для житлової забудови учасникам бойових дій АТО. Планом передбачено 100 земельних ділянок. На офіційному сайті міської ради оприлюднено електронний реєстр учасників АТО, які звернулися до міської ради про виділення земельної ділянки для індивідуальної забудови, які оновлюються щомісячно. Виділення ділянок відбудеться згідно з реєстром, у разі не виконання умов отримання дозволу на розробку технічної документації, ділянки будуть переходити особам наступним за списком.