ДЮСШ № 3 міста Горішні Плавні святкує 15-річчя

27.09.2016, 11:37

23 вересня в малій залі Палацу культури і творчості міста Горішні Плавні пройшли урочистості з нагоди 15-річного ювілею ДЮСШ № 3.

 

На свято з теплими привітаннями, квітами та подарунками прийшли представники органу місцевого самоврдування: міський голова Дмитро Биков, заступник міського голови Надія Угнічева, заступник міського голови Юрій Муха, керуючий виконкомом Світлана Калашнік, екс-міський голова Сергій Супрун; директор Благодійного фонду «Полтавського гірничо-збагачувального комбінату» Вячеслав Мінязев; керівники та представники управління охорони здоров’я, відділів культури і туризму, фізичної культури і спорту, освіти; колеги, друзі, спортсмени, вихованці ДЮСШ.

 

Міський голова Дмитро Биков привітав адміністрацію, тренерський склад, вихованців ДЮСШ № 3 з ювілеєм. Відзначив високі результати роботи, подякував за наполегливість у спорті, за участь наших спортсменів у змаганнях на Олімпіаді у Ріо-де-Жанейро, високі досягнення на всеукраїнському рівні, за першу олімпійську медаль у місті - бронзову нагороду з веслування на каное-двійці (Дмитро Янчук, Тарас Міщук). Побажав усім здоров’я, успіхів, нових спортивних амбіцій.

 

З нагоди свята Дмитро Биков вручив директору ДЮСШ № 3 Анатолію Шафоростову сертифікат на придбання нової яхти класу «Фінн», що відноситься до олімпійського класу гоночних яхт та використовується сьогодні на Олімпійських регатах. За плідну працю, високу професійну майстерність, підготовку спортсменів та у зв’язку з 15-ряччям ДЮСШ № 3 очільник міста відзначив найкращих Подяками міського голови, які вручив на сцені під бурні оплески колег.  

 

Приєднався до привітань від органу місцевого самоврядування екс-міський голова Сергій Супрун, який подякував керівникам, педагогам спортивної школи за те, що виховали не одне покоління видатних спортсменів, не одну тисячу здорових містян, передав вітання від екс-міського голови Олександра Попова.  

 

Директор Благодійного фонду «Полтавського гірничо-збагачувального комбінату» Вячеслав Мінязев від імені засновників Благодійного фонду «Полтавського гірничо-збагачувального комбінату» народного депутата України Костянтина Жеваго, голови правління ПрАТ «Полтавський ГЗК» Віктора Лотоуса, який є головою відділення НОК України в м. Горішні Плавні, привітав представників ДЮСШ № 3 зі святом, пообіцяв підтримку, побажав тренерам талановитих та працелюбних учнів, юним спортсменам витримки, здоров’я, яскравих та красивих перемог, вручив дипломи НОК України.

 

Прозвучали вітальні слова, найкращі побажання, вручені пам’ятні подарунки від керівників та представників управління охорони здоров’я, відділу культури і туризму, відділу з фізичної культури і спорту, відділу освіти.

 

Директор ДЮСШ № 3 Анатолій Шафоростов привітав спортивну родину  з 15 річницею закладу, висловив слова глибокої вдячності міському голові Дмитру Бикову, народному депутату України Костянтину Жеваго, голові правління ПрАТ «Полтавський ГЗК» Віктору Лотоусу за надійну підтримку. Вручив відзнаки ДЮСШ № 3 працівникам та кращим юним спортсменам 2016 року.

 

Традиційно з нагоди свята творчі колективи Палацу культури і творчості подарували ювілярам яскраві музичні композиції, феєричні танці, чудовий настрій.