Засідання виконавчого комітету Горішньоплавнівської міської ради

28.09.2016, 08:32

27 вересня в малій залі міської ради відбулося засідання виконавчого комітету Горішньоплавнівської міської ради. Засідання вів міський голова Дмитро Биков.

Члени виконавчого комітету заслухали доповідь начальника відділу освіти Ірини Шошиної про готовність дошкільних навчальних закладів міста до роботи в осінньо-зимовий період 2016/2017 навчального року. Усього в місті ДНЗ  відвідують 2254 дитини, укомплектовано 109 груп: 30 груп ясельного віку; 74 групи садового віку; 3 перших класи в ДНЗ "Дзвіночок", ДНЗ "Росинка"; 2 класи інтенсивної педагогічної корекції в ДНЗ "Казка". Начальник відділу освіти повідомила, що черга на влаштування дітей у дитячі садки відсутня. Усі ДНЗ готові до опалювального періоду 2016/2017 навчального року:

  - підписані акти готовності до опалювального періоду, паспорти та акти обстеження вентиляційних каналів;
  - промиті системи опалення та проведені випробування  гідронавантаження.

До початку навчального року в ДНЗ міста  проведено ремонтні роботи на загальну суму 1,6 млн грн бюджетних коштів:

    -  ДНЗ "Горобинка" – частковий капремонт системи опалення одного блоку приміщення закладу, санвузлів  4-х груп (413,6 тис. грн);

    -  ДНЗ "Золота рибка" – частковий капітальний  ремонт харчоблоку (95 тис. грн);
    -  ДНЗ "Дюймовочка"- капітальний ремонт харчоблоку (295 тис. грн);
    -  ДНЗ "Чебурашка"- капітальний ремонт  харчоблоку (295 тис. грн);
    -  ДНЗ "Попелюшка" - капітальний ремонт інженерних мереж системи опалення в підвальному приміщенні і вбиралень 2-х груп (157,4 тис. грн);
    -  ДНЗ "Дзвіночок" - капітальний ремонт харчоблоку (295 тис. грн).

На сьогоднішній день у всіх приміщеннях ДНЗ встановлено енергозберігаючі вікна й вхідні двері. На 300 тис. грн бюджетних коштів у садочках міста поновлено м’який інвентар (матраци, одіяла, подушки, постільні комплекти), а також дитячі меблі, посуд та інше. Пільговим харчуванням буде забезпечено 242 дитини: діти-сироти та діти, позбавлені батьківського піклування,  діти з особливими освітніми потребами в спеціалізованому ДНЗ «Казка», діти з інвалідністю, діти, батьки яких беруть безпосередню участь в АТО, діти з малозабезпечених сімей. 50% знижку на харчування матимуть діти з багатодітних сімей. Усі ДНЗ забезпечені кадрами.

 

У ході засідання затвердили фактичну мережу загальноосвітніх навчальних закладів на поточний навчальний рік.

 

Начальник відділу культури і туризму поінформувала про готовність ПСМНЗ «Дитяча музична школа» Горішньоплавнівської міської ради Полтавської області до нового 2016-2017 навчального року.

 

Опрацювали ряд соціальних питань служби захисту дітей.

 

Ухвалили список дітей перших двох років життя із числа малозабезпечених сімей для безкоштовного забезпечення продуктами дитячого харчування.

 

Начальник відділу благоустрою та житла департаменту ЖКГ Валерій Гирявець прозвітував про стан готовності житлово-комунального господарства міста до початку опалювального періоду 2016-2017 років. Зазначив, що відповідно до намічених заходів, оформлено паспорти та акти готовності на всі 211 будинків, що обслуговуються. Витрачено 2,8 млн грн.Загалом роботи з поточного ремонту житлового фонду міста, які заплановано виконати до опалювального сезону, станом на 15.09.2016  року виконано на 100%. Підготовлені до початку нового опалювального сезону 22 житлових будинки ОСББ міста та 1 гуртожиток відомчого підпорядкування (ПрАТ «Полтавський ГЗК»). У комунальних підприємствах міста продовжуються підготовчі роботи до опалювального сезону.

 

Заслухали звіт директора КЖЕП № 3 Сергія Люльки про результати фінансово-господарської діяльності підприємства  за 2015 рік та за І півріччя 2016 року. Начальник відділу економічного розвитку та аналізу Віта Пятіна прокоментувала звіт директора КП «Архітектура і кадастр» Валерія Григоренка про результати фінансово-господарської діяльності підприємства  за 2015 рік та за І півріччя 2016 року.

 

Опрацювали питання квартирного обліку, надання ордерів на жилу площу в гуртожитках, питання архітектури та містобудування.