«Горизонт» в Одесі здобув номінацію «Краща система організації дозвілля»

30.09.2016, 09:17

15-18 вересня дитячий спортивно-оздоровчий центр «Горизонт» узяв участь у семінарі-форумі з підведення підсумків оздоровчої кампанії 2016 року серед дитячих оздоровчих закладів України, що відбувся в Українському дитячому центрі «Молода гвардія» в місті Одесі під егідою ВБО «ЛЕЛЕКА».

 

Будучи діючим володарем «КУБКА ЛЕЛЕКИ» - 2015, ДСОЦ «Горизонт» став переможцем виставки щодо стратегії системи виховання та оздоровлення, отримавши перемогу в номінації «Краща система організації дозвілля». Зокрема, було високо відзначено методичні матеріали та рівень педагогічного супроводу протягом оздоровчого сезону 2016. Під час фестивалю творчих презентацій таборів команда «Горизонту» отримала найвищий бал у номінації «Кращий методичний матеріал» та «Інноваційні методики у сфері дитячого оздоровлення та відпочинку», продемонструвавши інноваційний підхід до організації та реалізації виховної роботи.

Директор КП ДСОЦ «Горизонт» Наталія Вікторівна Мартинович отримала відповідні сертифікати та відзнаки із рук президента ВБО «ЛЕЛЕКА» Олександра Кашлакова.

 

Педагогічна команда «Тріо Горизонт» у складі Лижової Вікторії, Клімова Олега та Найди Івана, взявши участь у таких етапах конкурсної програми як «Презентаційна візитівка», «Ігромайстерність», «Дебатний клуб» та «Формула радості», довела, що наші організатори відпочинку кращі в Україні, продемонструвавши високий професійний рівень, яскравий та незабутній позитив. Автори ігрохітів «Бібіка», «Денс-кросс», «Муха справа», «Качаем, Оп!» та інших.

 

Наталя Мієдінова та Йосип Чуприк визнали Вікторію Лижову «Зіркою фестивалю», нагородивши її скринькою своїх творчих надбань. Загалом у змаганнях узяли участь команди дитячих оздоровчих закладів із 18 областей України.

Нагадаємо, що ДСОЦ «Горизонт» є переможцем обласного форуму-виставки в номінації «Кращий табір очима дітей», а отже, нашому місту можна пишатися тим, що дитячий оздоровчий центр «Горизонт» найкращий не тільки в області, а й в Україні. Повернувшись із новими ідеями та натхненням, горизонтівці готові дарувати своє тепло всім, хто завітає до країни дитячих посмішок, ім’я якій — дитячий спортивно-оздоровчий центр «Горизонт».

 

 

За матеріалами сайту http://my-gorizont.org