У ДСОЦ «Горизонт» новий спортивний комплекс

30.09.2016, 09:40

Днями міський голова Дмитро Биков, секретар Горішньоплавнівської міської ради Сергій Дорота, заступник міського голови Надія Угнічева відвідали ДСОЦ «Горизонт», де ознайомилися зі станом реалізації проекту з облаштування нового спортивного комплексу для дітей.

 

Директор комунального підприємства ДСОЦ «Горизонт» Наталія Мартинович провела гостей територією дитячого спортивно-оздоровчого центру.

 

Роботу з будівництва було розпочато у вересні відразу після завершення літнього оздоровчого періоду. Міський голова зазначив, що за фінансової підтримки Благодійного фонду «Полтавського гірничо-збагачувального комбінату» Горизонт здобув нове життя. У 2016 році з міського бюджету ДСОЦ «Горизонт» виділено майже 8 млн грн з міського бюджету, 2 млн грн з Благодійного фонду «Полтавського гірничо-збагачувального комбінату». У спортивно-оздоровчому центрі реконструйовано майже всі корпуси, їдальню, облаштовано будівлі шатровими покрівлями, впроваджено низку енергозберігаючих проектів, значно покращено матеріально-технічну базу. Наступною цікавою ідеєю стало будівництво сучасного спортивного комплексу.

 

Дмитро Биков пояснив, що майбутній спорткомплекс матиме у своєму складі футбольне поле з якісним штучним покриттям, баскетбольний та волейбольний майданчики. До кінця 2016 року підрядна організація планує облаштувати футбольне поле та майданчик для баскетболу. На це з міського бюджету виділено 1,5 млн грн. Будівництво волейбольного майданчика розпочнуть уже в 2017 році та планують підготувати до початку нового оздоровчого періоду. «Наступним літом Горизонт зустріне відпочиваючих новинкою. Дітям буде цікаво й головне безпечно проводити свій вільний час у спортивних розвагах на облаштованих якісних майданчиках, підтримувати ідеологію здорового способу життя дитячого спортивно-оздоровчого центру, відпочивати з комфортом, отримувати більше задоволень від відпочинку в «Горизонті» – місті дитячих посмішок».