Вітання педагогічної родини міста

3.10.2016, 10:38

Днями у великій залі Палацу культури і творчості відбулися урочистості з нагоди Дня працівників освіти.

Привітати освітян з професійним святом завітали народний депутат України Костянтин Жеваго, міський голова Дмитро Биков.

 

Звертаючись до освітян міста, Костянтин Жеваго зауважив, що для нього День учителя – подвійне сімейне свято, бо в родині є два педагоги. «Праця учителя дуже важлива, бо ви носії майбутнього – навчаєте нові покоління, які мають будувати міцну країну, міцний регіон, місто, виробництво, соціальні об’єкти, саме суспільство, яке по-справжньому мають поважати на міжнародній арені,» – наголосив народний депутат. Близько 70% допомоги від компаній групи FERREXPO сьогодні виділяється на освіту. «Ми мріємо про те, щоб наші діти, наше підростаюче покоління по-справжньому вирізнялося інтелігентністю, освіченістю, можливістю нестандартно дивитися на наше життя, добиватися позитивних результатів. І ваш вклад у досягнення цього результату найбільший,» – підкреслив Костянтин Жеваго. Педагогам побажав здоров’я, терпіння, великої поваги, сімейного щастя, тепла, доброти, миру – нашій країні, на нашій землі.

 

Міський голова Дмитро Биков у вітальному слові до освітян подякував педагогам за лідерські позиції галузі освіти в області й Україні, наголосив, що дуже важливо сьогодні для молоді мати міцний стартовий капітал знань, який допомагає з впевненістю продовжувати доросле життя, незалежно від вибору випускника – отримати вищу освіту чи середню спеціальну. Користуючись нагодою, міський голова подякував народному депутату Костянтину Жеваго за привітання, за вкладені кошти в галузь освіти міста: це і школи, і дитячі садки, і школи естетичного виховання. А педагогам побажав здоров’я, процвітання галузі освіти, успішних вдячних учнів.

 

З побажаннями творчих здобутків і успіхів у праці до освітян міста звернулися директор з управління персоналом і побуту ПрАТ «Полтавський ГЗК» Олена Бойченко, начальник відділу фізкультури і спорту Віктор Подрезан, начальник відділу культури і туризму Ірина Зеленська, головний лікар «Поліклініки «Медичний центр ПМСД» Аліна Ковпак.

 

Під дружні оплески присутніх секретар міської ради Сергій Дорота, начальник відділу освіти Ірина Шошина, завідувач міським методичним кабінетом Світлана Негода вручили педагогам грамоти, подяки і дипломи різних рівнів.

 

В урочистій залі освітяни Горішніх Плавнів привітали молодих спеціалістів, які в 2016 році влилися в дружну педагогічну родину.

До привітань долучилися дитячі творчі колективи Палацу культури і творчості. А особливим святковим дарунком для працівників освіти міста став виступ переможця шоу «Х-фактор 2» Віктора Романченка.