Розпочато проект будівництва автоматичної системи поливу зелених зон міста

6.10.2016, 08:34

Минулого тижня міський голова Дмитро Биков, директор департаменту ЖКГ Петро Василюк провели робочу нараду щодо стану реалізації проекту будівництва автоматичної системи поливу окремих зелених зон міста.

 

Очільник міста пояснив, що традиційний полив з використанням машини для води – працемісткий та неефективний захід. Сьогодні правильний та регулярний догляд за зеленими насадженнями може забезпечити система автоматичного поливу, яка завдяки дозованому зрошуванню сприяє збереженню рослин, скорочує витрати води, палива, інше. Система іригації представлена розгалуженим водоводом із труб різного діаметру, прокладених на глибині по всій зрошувальній ділянці, яка споряджена розпилювачами з висувними штоками. Система має програмне забезпечення, що дозволяє встановлювати час поливу, вмикати воду зонально у чітко встановлений час.

 

Міський голова прокоментував, що на сьогоднішній день розпочато роботи з будівництва центрального водоводу від річки Дніпро до проспекту Героїв Дніпра та системи розгалуження труб на території паркової зони набережної. У планах – прокласти систему автоматичного поливу вздовж центральних вулиць міста. У 2016 році на реалізацію проекту виділено 5 млн грн.