Державні нагороди Дмитру Янчуку і Миколі Мацапурі

6.10.2016, 10:14

Президент України Петро Порошенко зустрівся з чемпіонами і призерами Олімпійських та Паралімпійських ігор 2016 року, тренерським складом і лікарями збірних та вручив високі державні нагороди провідним спортсменам.

 

У зустрічі взяли участь президент НОК України Сергій Бубка, президент Національного комітету спорту інвалідів України Валерій Сушкевич, Міністр молоді та спорту Ігор Жданов.

 

Петро Порошенко наголосив, що радий нагоді зустрітися з усіма, хто готував успішний виступ наших спортсменів та гідно представив рідну країну для того, щоб подякувати кожному з них. «Країна пишається вами, дорогі наші спортсмени. Велике спасибі вам за таке потужне представлення України, бо ця велика перемога здобута колосальною волею кожного зі спортсменів, - зазначив Президент. – Дякую за патріотизм і за вашу любов до України. За те, що ви продемонстрували, якою є справжня Україна в далекому Ріо, в далекій Бразилії. І за здобуту славу в ім'я України».

 

«Безумовно, кожна з олімпійських медалей здобувалась надзвичайними зусиллями, непереборною силою духу і демонструвала майстерність українських спортсменів», - констатував він.

 

За досягнення високих спортивних результатів на Іграх ХХХІ Олімпіади 2016 року в місті Ріо-де-Жанейро (Федеративна Республіка Бразилія), виявлені мужність, самовідданість та волю до перемоги, утвердження міжнародного авторитету України нагороджено орденом «За заслуги» ІI ступеня нашого земляка Дмитра Янчука, бронзового призера Ігор ХХХІ Олімпіади з веслування на байдарках і каное.

 

Орденом «За заслуги» ІІІ ступеня нагороджено Миколу Мацапуру, особистого тренера бронзового призера Ігор ХХХІ Олімпіади з веслування на байдарках і каное Дмитра Янчука.

 

«Шановні спортсмени і тренери, олімпійці і паралімпійці! Щиро бажаю вам подальших успіхів і перемог. Незважаючи на чималу різницю в часі, вся Україна дивилась змагання та вболівала за вас», – зазначив Міністр молоді та спорту Ігор Жданов.

 

                                                                        Джерело http://dsmsu.gov.ua, http://noc-ukr.org