Апаратна нарада

13.10.2016, 08:42

10 жовтня у великій залі Горішньоплавнівської міської ради під головуванням міського голови Дмитра Бикова відбулася чергова апаратна нарада за участі керівників структурних підрозділів міської ради, виконавчого комітету, комунальних підприємств, бюджетних закладів, установ, організацій, ЗМІ.

 

У ході апаратної наради міський голова приділив особливу увагу темі готовності житлового фонду міста до початку опалювального сезону. Очільник міста повідомив, що опалювальний сезон у місті розпочнеться з 17 жовтня. Саме з такого числа синоптики прогнозують різке зниження температури повітря. Відповідно до постанови Кабміну України від 17.02.2010 року №151 надання послуг централізованого опалення здійснюється, якщо протягом трьох діб зафіксовано середньодобову температуру повітря +8 0С. Дмитро Биков також відзначив, що орган місцевого самоврядування виконав свої зобов’язання перед територіальною громадою в повній мірі - до кінця поточного тижня буде встановлено останній 226 лічильник теплової енергії, що дозволить мешканцям економити кошти за опалення. У минулому році тариф на послуги з централізованого опалення 1кв м житлової площі в будинках без лічильників обліку теплової енергії, встановлений Національною комісією з регулювання енергетики та комунальних послуг (НКРЕКП), становив 17,2 грн. Середній тариф по місту в будинках, обладнаних лічильниками, склав 10,4 грн. Мешканці будинків, які встановили лічильники тепла, заплатили на 30% менше. У цьому році НКРЕКП підвищено тариф на опалення 1кв м житлової площі в будинках без лічильників обліку тепла до 33 грн. Завдяки встановленим прибудинковим лічильникам теплової енергії очікується значна економія коштів, бо мешканці будинків з лічильниками тепла оплачуватимуть лише за використані Гкал. Міський голова поінформував, що у цьому році на центральну теплову котельню по вул. Енергетиків, 31 заплановано придбання нового сучасного та більш ефективного котла. Термін експлуатації старого котла становить більш ніж 50 років. З метою зменшення втрат тепла у 2017 році заплановано виконати проект утеплення ділянки головної тепломагістралі (3 км). Сьогодні з метою енергозбереження в будівлі міськради виконуються роботи з заміні всіх старих дерев'яних вікон на нові склопакети.

 

Дмитро Биков повідомив, що 07 жовтня у великій залі виконкому Горішньоплавнівської міської ради відбулися урочистості з нагоди проводів 10 призовників до лав Збройних сил України. Генеральний штаб ЗСУ планує до кінця жовтня демобілізувати військовослужбовців шостої хвилі мобілізації. В Україні продовжується набір на службу в ряди української армії на контрактній основі.

 

Міський голова прозвітував про основні види робіт з капітального будівництва, виконані в місті. 1,5 млн грн витрачено на ремонт покрівель житлових будинків по проспекту Героїв Дніпра, 13, 45, 61, 72; по вул. Космонавтів, 1/2, 7, 15, 23; по вул. Молодіжній, 22, по вул. Добровольського, 53; по вул. Миру, 1,8; по вул. Гірників, 22. У будинку № 38 по вул. Озерній ремонт покрівлі продовжується. Виконано великі обсяги ремонтних робіт з герметизації швів в будинках КЖРЕП №1, КЖЕП №4, КЖЕП №5. Міський голова зобов'язав директора департаменту ЖКГ Петра Василюка взяти під особистий контроль строки виконання ремонтів покрівлі будинку № 38 по вул. Озерній, швів на будинках КЖЕП №2, №3. У поточному році виконано капітальний ремонт 6 ліфтів на 1 млн грн, поточний ремонт 20 ліфтів на 300 тис. грн. З міського бюджету на ремонт доріг з твердим покриттям витрачено 0,5 млн грн, на ремонт внутрішньоквартальних проїздів - 0,5 млн грн, на поточний ремонт тротуарів – 360 тис. грн. Дмитро Биков поінформував про роботу органу місцевого самоврядування з облаштування GPS навігацією комунального транспорту (70 одиниць) з метою посилення контролю за використанням техніки та пального. Акцентував увагу керівництва департаменту житлово-комунального господарства на необхідності включити в перелік робіт на 2017 рік проекти з капітальних ремонтів сміттєкамер у житлових будинках.

 

Дмитро Биков відзначив роботу в напрямку створення ОСББ (цьогоріч їх кількість збільшилася в 2 рази) та ефективність співпраці з проектом ЄС/ПРООН «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду» щодо питань енергоефективності.

 

Міський голова повідомив, що за кошти міського бюджету розпочато реалізацію масштабного проекту розчищення берегової лінії в зоні пляжного відпочинку, що знаходиться вздовж набережної від рятувальної станції до станції прокату човнів. Проектом передбачено вивезення ґрунту з прибережної території Дніпра у місце складування, визначене проектом. У світлі нових подій прийнято рішення про використання цього ґрунту для засипки аварійного котловану біля будинку №74 по проспекту Героїв Дніпра, що створює небезпечну ситуацію для мешканців міста.

 

Очільник міста дав доручення першому заступнику міського голови Олександру Чуприні створити міжвідомчу комісію з метою формування бази даних вільних земельних ділянок, від яких відмовилися підприємці. Передбачити кошти у міському бюджеті на 2017 рік на розробку технічної документації на землю, поступово створити умови для відновлення інженерної інфраструктури на цих ділянках. Директору департаменту економічного розвитку та ресурсів Ользі Овчинніковій – опрацювати з Проектом міжнародної технічної допомоги ПРОМІС можливості залучення бізнесу.

 

У ході наради Дмитро Биков повідомив, що гості ІІ Всеукраїнського фестивалю «FERREXPO ROBOT FEST 2016», який відбувся в місті 06 жовтня, відзначили високий рівень його організації та проведення. Висловив вдячність організаторам та учасникам фестивалю. Зазначив, що «FERREXPO ROBOT FEST» стане традиційним заходом у Горішніх Плавнях, а невдовзі робототехніка буде вивчатися в ЗОШ І-ІІІ ступенів № 1 у якості пілотного проекту як предмет, а не факультативне заняття.

 

Міський голова озвучив статистичні данні щодо вартості шкільного харчування серед міст та районів Полтавщини. У Горішніх Плавнях вартість 1 обіду дітей у школі становить 9 грн - найвища в області серед міст обласного підпорядкування.

 

На завершення наради міський голова доручив начальнику відділу культури і туризму Ірині Зеленській опрацювати питання щодо відновлення проведення знакового для міста Міжнародного фольклорного фестивалю «Калинове літо на Дніпрі». З нагоди Дня захисника України та Дня українського козацтва начальник відділу культури і туризму Ірина Зеленська запросила присутніх 10-14 жовтня долучитися до культурно-мистецьких заходів. Анонсувала гастрольні заходи тижня: 13 жовтня у великій залі Палацу культури і творчості за участі народної артистки України Ади Роговцевої та заслуженої артистки України Світлани Орліченко відбудеться іронічна комедія «Схоже на щастя». 14 жовтня у Горішніх Плавнях з сольним концертом виступить відома українська співачка, заслужена артистка України Тіна Кароль.