ЦДтаЮТ відсвяткував 30 річницю з дня заснування

13.10.2016, 12:21

12 жовтня позашкільний навчальний дитячий заклад «Центр дитячої та юнацької творчості» (ЦДтаЮТ) відсвяткував 30 річницю з дня заснування.

 

Привітати ювілярів завітали заступник міського голови Надія Угнічева, начальник відділу освіти Ірина Шошина зі своєю командою, начальник відділу культури і туризму Ірина Зеленська, директори загальноосвітніх навчальних закладів, виконавчий директор громадської організації «Центр муніципального розвитку» Любов Хиль, вихованці закладу та їх батьки.

 

Як і годиться ювіляра вітали теплими та щирими словами, дякували за тісну плідну та приємну співпрацю, бажали процвітання, творчих злетів, дарували подарунки на добру згадку. Творчі колективи ЦДтаЮТ підготували чудову концертну програму. Гостей потішили оригінальними танцями та співами, показом власної колекції модельного одягу.

 

Заступник міського голови Надія Угнічева від імені міського голови Дмитра Бикова привітала трудовий та учнівський колективи закладу зі святом, відзначила вагому роль позашкілля у вихованні підростаючого покоління. Надія Угнічева зазначила, що за 30 років існування ЦДтаЮТ через заклад пройшло близько 25 тис. дітей. «Нехай у ваш заклад й надалі, як метелики, злітаються талановиті та працелюбні діти, творча атмосфера наповнює вас добром, а сприятливий клімат у колективі створює всі необхідні умови для народження нових яскравих зірочок на мистецькому небосхилі», - побажала заступник міського голови. За високу професійну майстерність, педагогічну, організаційно-масову діяльність, впровадження сучасних методів навчання і виховання творчо обдарованих вихованців та з нагоди 30 річниці діяльності позашкільного закладу вручила колективу ЦДтаЮТ Подяку міського голови. Надія Угнічева передала директору закладу подарунок від міського голови Дмитра Бикова, депутатського корпусу Горішньоплавнівської міської ради - сертифікат на придбання музичного центру на суму 58 тис. грн.

 

У вітальному слові директор ЦДтаЮТ Надія Сакун зазначила, що за 30 років більш ніж 200 педагогів, технічних працівників тісно пов’язали свою трудову діяльність із закладом. Висловила глибоку вдячність першому керівнику ЦДтаЮТ Тамарі Лаптєвій, подарувала яскравий осінній букет квітів з найкращими побажаннями від колективу. Подякувала міському голові Дмитру Бикову, заступнику міського голови Надії Угнічевій за вагому фінансову та моральну підтримку. Великій педагогічній родині віддячила за плідну співпрацю. Надія Сакун відзначила, що тільки за останні 5 років вихованці закладу взяли участь у 250 заходах міжнародного, всеукраїнського, обласного, місцевого рівнів, здобули близько 200 призових місць, прославили рідне місто та країну.