Постійні комісії Горішньоплавнівської міської ради завершили роботу над профільними питаннями

17.10.2016, 11:25

07 жовтня в малій залі Горішньоплавнівської міської ради відбулося чергове засідання постійної комісії з питань архітектури, будівництва та земельних ресурсів. Вів засідання голова комісії депутат Горішньоплавнівської міської ради Артем Гаврилюк. Відповідно до порядку денного розглянуто 36 питань, серед яких: про виконання протокольного доручення депутатської комісії від 12.09.2016 року щодо перевірки дотримання Правил благоустрою забудовниками, поновлення прав користування земельними ділянками, звітування депутатів Горішньоплавнівської міської рад Полтавської області перед виборцями, питання архітектури і містобудування. Проекти рішень винесено на розгляд депутатів на шістнадцяту сесію Горішньоплавнівської міської ради Полтавської області сьомого скликання.

 

Члени постійної комісії з питань промисловості, житлово-комунального господарства, транспорту, зв’язку та екології зібралися 10 жовтня. Опрацювали 15 профільних проектів рішень, у тому числі погодили зміни до Програми розвитку житлово-комунального господарства міста Горішні Плавні на 2016 рік, Програми фінансової підтримки комунальних підприємств та здійснення внесків до їх статутних капіталів на 2016 рік, Програми розвитку та збереження зелених насаджень у м. Горішні Плавні на 2016-2017 роки, Плану дій сталого енергетичного розвитку міста Комсомольська (ПДСЕР) на період до 2025 року, Програми охорони довкілля, раціонального використання природних ресурсів та забезпечення екологічної безпеки в місті Горішні Плавні на 2016-2020 роки. Розглянули проект рішення про реорганізації комунального підприємства «Озеленення» шляхом приєднання до комунального підприємства «СпецЕко».

 

10 жовтня під керівництвом голови комісії депутата Горішньоплавнівської міської ради Світлани Нестеренко працювала постійна комісія з питань освіти, культури, спорту, сім’ї та молоді, соціального захисту та охорони здоров’я, законності та правопорядку. Члени комісії розглянули наступні проекти рішень:

1. Про затвердження Положення про управління соціального захисту населення Горішньоплавнівської міської ради Полтавської області у новій редакції.

2. Про затвердження нової редакції Положення про відділ освіти Горішньоплавнівської міської ради Полтавської області.

3. Про затвердження Положення про службу у справах дітей, сім’ї та молодіжної політики виконавчого комітету Горішньоплавнівської міської ради Полтавської області (нова редакція) та її структурні підрозділи.

4. Про затвердження Положення про відділ культури, спорту і туризму Горішньоплавнівської міської ради Полтавської області у новій редакції.

5. Про плату за навчання учнів у школах естетичного виховання м. Горішні Плавні на 2016-2017 навчальний рік.

6. Про реорганізацію шляхом приєднання Горішньоплавнівського центру ПМСД до поліклініки «Медичний центр ПМСД» зі зміною назви.

7. Про звітування депутатів Горішньоплавнівської міської ради Полтавської області перед виборцями.

 

Засідання постійної комісії з питань економічної політики, бюджету, фінансів, підприємницької діяльності та здійснення регуляторної політики відбулося 11 жовтня в малій залі міської ради. У ході роботи депутати розглянули ряд важливих бюджетних питань: про внесення змін до показників міського бюджету на 2016 рік, про внесення змін у додаток до рішення 5 сесії Комсомольської міської ради сьомого скликання від 26.01.2016р. «Про затвердження переліку одержувачів бюджетних коштів міського бюджету на 2016 рік», про затвердження Положення про фінансове управління Горішньоплавнівської міської ради Полтавської області у новій редакції, про плату за навчання учнів у школах естетичного виховання м.Горішні Плавні на 2016-2017 навчальний рік, про внесення змін до Програми фінансової підтримки комунальних підприємств та здійснення внесків до їх статутних капіталів на 2016 рік, про звільнення ПрАТ «F&C REALTY» від пайової участі. Розглянули лист відділу освіти щодо внесення змін до річного розпису асигнувань міського бюджету на 2016 рік. Депутати міської ради вивчили питання щодо реорганізації шляхом приєднання Горішньоплавнівського центру ПМСД до поліклініки «Медичний центр ПМСД» зі зміною назви. Опрацювали низку житлових питань, проектів рішень про прийом-передачу до статутного капіталу КП ВУВКГ Горішньоплавнівської міської ради витрат по об’єктах капітального будівництва, інше.