Делегація з міста Горішні Плавні взяла участь у Полтаві в марші Нескорених

17.10.2016, 11:32

14 жовтня делегація учасників бойових дій на Сході України з міста Горішні Плавні разом із секретарем Горішньоплавнівської міської ради Сергієм Доротою, першим заступником міського голови Олександром Чуприною взяла участь у Полтаві в марші Нескорених.

 

Урочистою колоною українські захисники, жителі Полтавщини із портретами загиблих Героїв пройшли центральною частиною міста до пам’ятника гетьману Іванові Мазепі, де хвилиною мовчання вшанували усіх загиблих, а до підніжжя пам’ятника поклали квіти.

 

 Голова Полтавської ОДА Валерій Головко привітав військових зі святом, подякував за можливість працювати під мирним небом та побажав усім добра, благополуччя та миру. Приєдналися до святкових привітань керівник Центру допомоги учасникам АТО у Полтавській області Валерій Довженко, Архієпископ Полтавський і Кременчуцький владика Федір.

 

У Свято-Успенському соборі відбулася літургія за загиблими захисниками. А на площі перед Собором пройшов благодійний ярмарок, на якому були зібрані кошти для реабілітації полтавського військового та нагороджені захисники та волонтери.

 

За матеріалами сайту http://np.pl.ua/