Увага! Питання!

17.10.2016, 16:45

Автор: Лагутіна Валентина Болеславівна
Напрямок: Інші

Прошу обратить внимание на пешеходный переход в районе рынка. Как правило, пешеходные переходы устанавливают перед перекрестками. В этом случае ,этого перехода не должно быть,тем более через 10-15 метров есть нормальный пешеходный переход...
Відповідь:
Схемою дорожньої розмітки нанесеної по посп. Героїв Дніпра у районі ринку передбачено три пішохідні переходи, якими у вихідні дні (під час роботи ринку) користується значна кількість мешканців міста. На перехід розміщений навпроти повороту на вул. Першопрохідців припадає найбільший потік пішоходів, якщо його прибрати це створить незручності для мешканців міста. Тому наразі розроблюється проект реконструкції дорожньої розмітки у цьому районі, яким передбачено зміни розташування пішохідного переходу біля вул. Першопрохідців.