Увага! Питання!

17.10.2016, 16:47

Автор: Лагутіна Валентина Болеславівна
Напрямок: Інші

Я всегда всем своим  знакомым рассказываю какой у нас замечательный ,чистый уютный город . Ко мне приезжала родственница и мы пошли на рынок......Напротив рынка "строительство" объекта ошарашил своим видом,самое обидно что это "строительство" длится много лет. Подскажите пожалуйста, сколько еще лет мы будем наблюдать эту "язву"? За город обидно.
Відповідь:
На сьогоднішній день жодних будівельних робіт у районі будинку №78 по просп. Героїв Дніпра не проводиться. З метою приведення території у належний вигляд, на підставі рішення п'ятнадцятої сесії сьомого скликання Горішньоплавнівської міської ради Полтавської області від 20 вересня 2016р., були розпочаті роботи по засипці котловану біля зазначеного будинку. У подальшому планується завезення ґрунту та створення на цьому місці скверу.