У Горішніх Плавнях відбулася зустріч освітян міста з представниками Харківського регіонального центру оцінювання якості освіти

19.10.2016, 08:56

17 жовтня в актовій залі ЗОШ І-ІІІ ступенів № 6 відбулася зустріч керівників галузі освіти Горішніх Плавнів, педагогів загальноосвітніх шкіл міста з представниками Харківського регіонального центру оцінювання якості освіти: доктором соціологічних наук, професором, член-кореспондентом НАПН України, заслуженим працівником освіти України, Почесним громадянином Харківської області та Лубенщини Олександром Сидоренком, методистом Харківського регіонального центру оцінювання якості освіти, куратором по Полтавській області Катериною Морозенко.

 

На зустрічі були присутні заступник міського голови Надія Угнічева, представники міського відділу освіти на чолі з начальником Іриною Шошиною. На нараду були запрошені директори ЗНЗ та їх заступники, спеціалісти міського відділу освіти, методисти ММК, класні керівники 10 та 11 класів, керівники методичних об’єднань.

 

Заступник міського голови Надія Угнічева привітала гостей міста, подякувала їм за співпрацю, націлила педагогічний актив на результативну роботу.

 

Директор Харківського регіонального центру оцінювання якості освіти Олександр Сидоренко презентував розгорнуті статистичні дані за підсумками зовнішнього незалежного оцінювання у 2016 році (ЗНО-2016) по Полтавській області та місту. Порекомендував заходи з покращення роботи вчителів та методичних служб з підготовки абітурієнтів Горішніх Плавнів до ЗНО 2017 року.

 

У ході зустрічі Олександр Сидоренко прокоментував умови проведення ЗНО у 2017 році. Зазначив, що наступного року учасники зможуть пройти зовнішнє незалежне оцінювання з 12 навчальних предметів: української мови і літератури, історії України, математики, біології, географії, фізики, хімії, англійської, іспанської, німецької, російської та французької мов. Кожен зареєстрований учасник матиме право виконати сертифікаційні роботи не більше ніж із чотирьох навчальних предметів. Реєстрація на ЗНО відбудеться з 06 лютого до 17 березня 2017 року. Підкреслив, що у 2017 році тестування розпочнеться 23 травня і триватиме до 16 червня. Результати зовнішнього незалежного оцінювання із трьох навчальних предметів зараховуватимуться як оцінки за державну підсумкову атестацію за освітній рівень повної загальної середньої освіти для випускників старшої школи загальноосвітніх навчальних закладів 2017 року.

Директор Харківського регіонального центру оцінювання якості освіти відповів на всі запитання освітян міста, побажав плідної роботи й успіхів у 2017 році.