Засідання шістнадцятої сесії Горішньоплавнівської міської ради Полтавської області сьомого скликання

19.10.2016, 11:37

18 жовтня в великій залі міської ради відбулося чергове засідання шістнадцятої сесії Горішньоплавнівської міської ради Полтавської області сьомого скликання. Засідання вів міський голова Дмитро Биков.

 

Голова міської виборчої комісії Геннадій Бутенко представив нового зареєстрованого депутата Горішньоплавнівської міської ради Валерія Огуя від політичної партії «Партія простих людей», вручив посвідчення депутата. Реєстрація нового депутата відбулася у зв’язку з достроковим припиненням повноважень депутата міської ради Альони Бикової.

 

Заслухали в.о. начальника фінансового управління Аллу Говорун про внесення змін до показників міського бюджету на 2016 рік. Згідно з перевиконанням бюджету по доходах за 9 місяців поточного року, на підставі розрахунків очікуваних надходжень депутати збільшили доходи міського бюджету на суму 20 000 000 грн. Фінансування збільшили головним розпорядникам виконкому Горішньоплавнівської міської ради, відділу освіти, управлінню охорони здоров’я, управлінню соціального захисту населення, відділу культури і туризму, департаменту житлово-комунального господарства, фінансовому управлінню на капітальні ремонти, заходи з енергозбереження, оплату послуг технічного обслуговування системи водопостачання та водовідведення, нарахування заробітної плати, поповнення бібліотечного фонду, надання матеріальної допомоги, інше.

 

У ході пленарного засідання розглянули та схвалили звернення депутатів Горішньоплавнівської міської ради Полтавської області до Голови Верховної Ради України та Комітету з питань бюджету Верховної Ради України про відхилення законопроекту 5131 від 15.09.2016 «Про внесення змін до Бюджетного кодексу України». Пропозиції Мінфіну передбачають, що субвенції з державного бюджету будуть покривати лише заробітною плату, а усі інші видатки (оплата праці технічного персоналу, бібліотекарів, лаборантів, кухарів; оплата комунальних послуг, інше) будуть делеговані органам місцевого самоврядування. Міський голова Дмитро Биков прокоментував, що передача всіх видатків галузі освіти, крім оплати праці педагогічного персоналу на рівень місцевих бюджетів призведе до значного збільшення навантаження на міський бюджет. Звернення депутатів також буде направлено до Асоціації малих міст України.

 

Розглянули питання житлово-комунального господарства:

1. Про внесення змін до Програми розвитку житлово-комунального господарства міста Горішні Плавні на 2016 рік.

2. Про внесення змін до додатку Програми фінансової підтримки комунальних підприємств та здійснення внесків до їх статутних капіталів на 2016 рік.

3. Про внесення змін до додатку «Програми охорони довкілля, раціонального використання природних ресурсів та забезпечення екологічної безпеки в місті Горішні Плавні на 2016-2020 роки».

4. Про внесення змін до Програми розвитку та збереження зелених насаджень у м. Горішні Плавні на 2016-2017 роки.

Відповідно до внесених змін буде здійснено пересування коштів: виділено 245,25 тис. грн на заходи з капітального ремонту житлового фонду міста; 1,25 млн грн – на заходи з благоустрою; 13 млн грн – на технічне переоснащення комунальних підприємств, виконання комунальними підприємствами заходів з енергозбереження; 2 млн грн – на реконструкцію автоматичної системи поливу окремих зелених зон міста; 364 тис. грн – на заміну насосного обладнання для автоматичної системи поливу.

 

Заслухали директора ДЖКГ Петра Василюка про реорганізацію комунального підприємства «Озеленення» шляхом його приєднання до комунального підприємства «СпецЕко». Міський голова Дмитро Биков відзначив, що реорганізацію запропоновано з метою оптимізації структури комунальних підприємств, підвищення ефективності виконання робіт та уникнення дублювання функцій.

 

Депутат Горішньоплавнівської міської ради Віктор Д’яченко від імені своїх виборців висловив вдячність міському голові Дмитру Бикову за проведену роботу в напрямку засипки аварійного котловану по проспекту Героїв Дніпра, 74.

 

Заслухали начальника відділу організаційного забезпечення діяльності міської ради Тетяну Колмогорову про звітування депутатів Горішньоплавнівської міської ради Полтавської області перед виборцями.

 

Затвердили проект рішення «Про плату за навчання учнів у школах естетичного виховання м. Горішні Плавні на 2016-2017 навчальний рік». Звільнили дітей-інвалідів, дітей, які знаходяться під опікою, дітей з багатодітних родин, дітей-напівсиріт, дітей з сімей, де є одинокі матері, від оплати за навчання в музичній та художній школах.

 

Директор департаменту економічного розвитку та ресурсів Ольга Овчиннікова прокоментувала питання реорганізації шляхом приєднання Горішньоплавнівського центру ПМСД до поліклініки «Медичний центр ПМСД» зі зміною назви.

 

У ході засідання депутати міської ради опрацювали питання економічного розвитку та ресурсів, архітектури і містобудування.

 

У різному заслухали інформацію начальника відділення поліції №2 Кременчуцького відділу поліції ГУ НП у Полтавській області Євгена Карпця про стан боротьби зі злочинністю, охорони громадського порядку, дотримання правил дорожнього руху та протидії незаконному обігу наркотиків. Депутати міської ради звернулися до керівника поліції з вимогою в найкоротший термін вжити дієвих заходів спрямованих на припинення в місті наркоторгівлі, торгівлі самогоном, крадіжок кабелю телефонного зв’язку ПАТ «Укртелеком», що паралізують життєдіяльність міста. Міський голова в своїй промові також висловив незадоволення зростаючою кількістю дорожньо-транспортних пригод у Горішніх Плавнях, в яких травмуються та гинуть мешканці міста. Згідно з інформацією управління охорони здоров’я у 2014 році кількість людей, постраждалих в ДТП, склала – 39 осіб (11 пішоходів, 4 загиблих). У 2015 році загальна кількість постраждалих становила 34 особи (7 пішоходів, 4 загиблих). Станом на 18 жовтня 2016 року в місті зафіксовано 37 ДТП, у яких постраждали 12 пішоходів. Депутати міської ради вирішили звернутися до міністра внутрішніх справ України Арсена Авакова, голови Національної поліції України Хатії Деканоїдзе з проханням створити управління патрульної поліції у м. Горішні Плавні.