Горішні Плавні та Проект ПРОМІС спільно працюють над Стратегією розвитку міста

20.10.2016, 11:11

19 жовтня за головування секретаря Горішньоплавнівської міської ради Сергія Дороти в малій залі виконавчого комітету за участі  представників проекту міжнародної технічної допомоги «Партнерство для розвитку міст» (Проект ПРОМІС), який впроваджує Федерація канадських муніципалітетів за фінансової підтримки Уряду Канади, відбулося чергове засідання робочої групи з розробки Стратегії розвитку міста Горішніх Плавнів.


Роботу Проекту в Україні спрямовано на зміцнення муніципального сектору, впровадження ефективного та демократичного врядування, створення сприятливого середовища для розвитку малого та середнього бізнесу, підтримки процесу децентралізації та інтегрованого планування розвитку на місцевому, регіональному та національному рівнях. Допомога Проекту ПРОМІС в Горішніх Плавнях націлена на розробку та впровадження Стратегії розвитку міста.

 

Засідання відбулося за участі муніципального координатора впровадження Проекту від Горішніх Плавнів, директора департаменту економічного розвитку та ресурсів Ольги Овчиннікової, головного експерта, керівника групи експертів Проекту ПРОМІС Ігоря Лепьошкіна, регіонального координатора Проекту в Полтавській області Ірини Дудки, консультантів Проекту Андрія Залужного, Наталі Бойко, керівників структурних підрозділів Горішньоплавнівської міської ради.

 

Консультанти Проекту ПРОМІС Андрій Залужний та Наталя Бойко презентували напрацювання Проекту, зокрема, SWOT-аналіз розвитку міста, в якому відображено внутрішні (сильні та слабкі сторони міста), зовнішні (можливості та загрози) чинники розвитку Горішніх Плавнів. Члени робочої групи розглянули сценарії розвитку міста: базовий, інерційного та інтенсивного розвитку та висловили свої думки щодо вибору сценаріїв розвитку міста. Під час активного обговорення учасники засідання визначилися з місією та стратегічним баченням розвитку міста, погодили стратегічні напрямки його розвитку.

У ході роботи в малих робочих групах присутні опрацювали та презентували варіанти стратегічних та оперативних цілей Стратегії, сформували дерево цілей.

За результатами засідання вирішили розпочати збір проектних ідей від представників територіальної громади за пріоритетними напрямками (стратегічними цілями) розвитку міста для формування плану реалізації Стратегії. З детальною інформацією про вимоги до проектних ідей незабаром можна буде ознайомитися на офіційному сайті міської ради у розділі «Економіка» підрозділі «Стратегія розвитку міста» за посиланням http://www.hp-rada.gov.ua/strategiya-rozvytku-mista.html.