Про хід капітального будівництва в місті

26.10.2016, 16:51

Під час апаратної наради, що відбулася 24.10.2016, міський голова Дмитро Биков повідомив про хід капітального будівництва в місті.

 

Очільник міста поінформував про хід робіт з відновлення сприятливого санітарного стану та благоустрою берегової ділянки зони відпочинку м. Горішні Плавні, що знаходиться вздовж набережної від рятувальної станції до станції прокату човнів. Проект впроваджується швидкими темпами: розчищення наземної зони відпочинку від очерету, коріння паростків самосіву рослин виконане на 40%. Наступним кроком стане намивання чистого річкового піску та формування правильної берегової лінії.

 

Дмитро Биков поінформував, що по всій вул. Гірників сьогодні активно ведеться капітальний ремонт проїжджої частини, що передбачає повний демонтаж старого асфальтового покриття. Дмитро Биков зазначив, що в сьогоднішніх умовах зняти бетонні покриття товщиною до 30 см дуже складно, тому вони залишаться основою, а щоб запобігти утворенню тріщин верхнього шару асфальтового покриття прокладуть новий екологічний матеріал геополотно (геотекстиль) для доріг. Геополотно добре справляється із завданням зміцнення конструкції, забезпечує міцність дорожнього полотна, виконує армуючу функцію, запобігає утворенню тріщин і колій. Використання дорожнього геотекстилю в кілька разів підвищує термін експлуатації об'єкта. Уперше в місті в ході реконструкції дороги буде використано довговічний будівельний матеріал натуральний граніт для будівництва бордюр.

 

Дмитро Биков поінформував про хід реалізації проекту з облаштування GPS навігацією 71 одиницю комунального транспорту. Проект впроваджують з метою моніторингу та оптимізації роботи комунальної техніки, економії робочого часу та пального.

 

Міський голова повідомив про рішення Горішньоплавнівської міської ради, ухвалене в ході пленарного засідання 16 сесії міськради від 18.10.2016, реорганізувати КП «Озеленення» шляхом його приєднання до комунального підприємства «СпецЕко» з метою оптимізації структури комунальних підприємств, підвищення ефективності виконання робіт та уникнення дублювання функцій.